O nás

Wonderful.cz je místem, kde věříme, že si příroda a krása rozumí

Umožnit ženám hýčkat se pomocí luxusních přírodních produktů – to je myšlenka, se kterou vznikl e-shop Wonderful.cz. Věříme, že organická kosmetika nejen nádherně voní, ale také skvěle funguje. A víme, že každá žena má právo být krásná, aniž by na kůži nosila menší chemickou laboratoř. Proto u nás najdete kosmetiku, doplňky stravy i drogerii bez škodlivé chemie, zato s příběhem.

Jediná parfumerie svého druhu

Podobně jako má každá lahvička přírodní kosmetiky svůj příběh, má ji i Wonderful. Milujeme totiž parfumerie. Jenže v jejich osvětlených regálech jsme u cenovek se závratnými ciframi objevovaly hlavně směsi silikonů, parabenů a syntetických barviv. Chyběla nám nabídka luxusních, čistě organických produktů. Rozhodly jsme se to změnit. Budujeme první českou parfumerii s čistě přírodní kosmetikou a parfémy. Místo, kam se budou rády vracet milovnice přírody i ženy, které o sebe s nadšením pečují.

Dostupná exkluzivita

Značky do sortimentu pečlivě vybíráme a zkoušíme, abychom vám nabídly jen to nejlepší. Zaměřujeme se na menší, „niche“ výrobce, jejichž produkty nejsou masově rozšířené, ale o to větší pozornost si zaslouží. Dobře známe tajemnou přitažlivost exkluzivity a luxusu… které bývají ještě atraktivnější, pokud za ně neutratíme celou výplatu. Přípravky, jež u nás najdete, jsou proto i přijatelné pro vaši peněženku.

Důležité hodnoty? Kvalita i příběh

Volba značek pro nás není jen automatizovaný proces. O všechny své dodavatele se zajímáme. Zkoumáme složení, pídíme se po původu i příběhu zakladatelů – a kvalitu výrobků samozřejmě testujeme na vlastní kůži. Nebudeme lhát, tuto část si opravdu užíváme!

Za co u našich produktů ručíme?

Pečlivý výběr nám umožňuje garantovat vám, že krása může opravdu vycházet z přírody. U svých přípravků dáme ruku do ohně za to, že:

  • jsou kvalitní a můžete se spolehnout na jejich účinek
  • neobsahují „drsnou chemii“ a ani stopu po škodlivinách
  • pochází od menších výrobců a rodinných firem, pro které je příroda a skvělý výsledek na prvním místě
  • a stojí za nimi smysluplný příběh – budete mít pocit, že jste součástí něčeho krásného a výjimečného

Děláme krůček k budoucnosti

Naší filozofií je, že ke komerčním produktům vždy existuje alternativa, která je šetrnější (k přírodě i vaší pleti). Věříme, že „přírodní“ (či bio nebo organické) bude v nejbližších letech nové „konvenční“. Jednak nemáme na vybranou, pokud na naší krásné planetě chceme existovat i další staletí… ale hlavně: k čemu máme blíž než k přírodě?