Aloe, neroli a hromada lásky? Tonikum, které patří mezi must have nejen v létě!

Který krok je nezbytný pro vitalitu a krásu pleti? Přece správná péče o hydrolipidický film pokožky! O ochrannou bariéru pleti se postará tonikum L'odaités – zázrak, který nenaruší harmonický mikrobiom pleti.

Jak je to možné a proč si rozhodně zamilovat hydratační a odličovací tonikum od L'odaités?

 


Pleť vůči vnějším vlivům chrání neviditelný film pokožky – je tvořen doslova vesmírem mikroorganismů – najdou se tu nejen bakterie, ale i roztoči, viry a plísně. Pokud žijí v harmonii, tvoří perfektní obranu proti zánětům, oxidaci či zmatnění. To je důvod, proč tolik záleží na výběru pleťové vody.

Ne každá má takové složení, aby dál tomu neviditelnému a prospěšnému mikrokosmu umožnila harmonické soužití. O jedné však víme – o té, která byla vytvořena s láskou nejen k pleti, ale i jejím maličkým pomocníkům – mikrobiotě pokožky.

 

Na složení záleží!

Nahlédněte pod pokličku INCI, abyste pochopili, jak tonikum L'odaités funguje. Jen 12 složek najdete ve složení vody. Složení, ve kterém je podle platných předpisů seřazena koncentrace látek od nejvyšší po nejnižší. Zapomeňte na nadbytečné přísady a silné alkoholy, které ochranné bariéře neprospívají. Co takhle pomocníci z říše přírody, dokonale čisté a podporující funkce pleti? Tady jsou látky, které vyrovnávají pH pleti a podporují harmonii kožní flóry. Seznamte se s 5 hlavními hvězdami tonika L'odaités:

 

Čerstvá šťáva z aloe vera

Vlajkovou lodí tonika je  šťáva z aloe vera, které patří mezi nejznámější léčivé rostliny světa. Čistá šťáva je plná vitaminů A, B1, B2, B3, C, E a dalších, polysacharidů, aminokyselin a minerálů. Její složení podporuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Díky výběru kvalitního producenta šťávy v BIO kvalitě má tonikum skutečné hydratační, protizánětlivé, antioxidační a regenerační schopnosti. Listy zbavené jedovatého aloinu jsou lisovány za studena. Ve výsledku je čerstvá šťáva hlavní složkou, která pohladí pleť – a díky níž kouzlu tonika propadne každá pokožka.

 

Voňavý hydrolát z neroli, ach!


L'odaités není jen o kosmetice, ale i požitku. Vlastně perfektně spojuje to, co funguje, se smyslovou vášní. Právě neroli je typickou vůní této francouzské organické značky, proto nechybí ani v odličovací vodě. Tonikum díky neroli osvěžuje a tonizuje. Dokáže účinně rozjasnit pleť a díky vůni dokonce vykouzlit úsměv. Je skvělým pomocníkem proti zarudnutí a podráždění pleti. Spolu se šťávou z aloe bojují za zachování rovnováhy hydrolipidického filmu.

Čistá květová voda z hořkého pomeranče pochází z plantáží z Tunisu, který dodává nejčistší ingredience také slavným parfumérům. Přivoňte si, prosím!

TIP: Omámit smysly dokáže i Elixír mládí L'odaités. Nejenže krásně voní po neroli, navíc je to přírodní botox jako vyšitý!

 

Co je to surfactant?

Jemnou aktivní látku hledejte ve složení za jediným účelem – mění povrchové napětí mezi dvěma povrchy. Je jí 100% rostlinný surfactant, který je při výrobě tonika nepostradatelný. Právě tato látka důmyslně uklízí – zbavuje pleť make-upu, nečistot, černých teček a odumřelých buněk. Kromě toho čistí tak šetrně, že nedochází k narušení ochranné bariéry pleti. To je, jak asi tušíte, skvělý důvod, proč jej oslavujeme ve složení čisticí pleťové vody.

Protože na čisticích složkách záleží především a ne každý výrobce volí ty nejšetrnější z nich.

 

Hedvábně hebká s glycerinem

Zvlhčující 100% rostlinný glycerin je zařazen do složení tonika pro hydratační podporu kožního filmu. Glycerin tu funguje v symbióze se surfactantem, aby společně vyživili pokožku. Dvojice způsobuje dokonalou vláčnost – a nejen to. Hydratovaná, čistá a vláčná pleť je připravena lépe absorbovat denní či noční péči. 

 

Konzervant ze zeleniny? No jasně!

Velmi důležité pro trvanlivost kosmetiky jsou konzervanty. Jak ale najít dobrý přírodní konzervant? Stačí se dívat, co příroda nabízí. Zeleninový konzervant zabraňuje kontaminaci tonika, ale zároveň vytváří synergii s ostatními organickými složkami. Jeho výhodou je, že je stabilní a přispívá k hydrataci pokožky. Navíc je protizánětlivý a zklidňující – a tak udělá skvělou tečku za už tak úžasným složením tonika.

 

Když si zamilujete odlíčení


Vidíte, jak je ochrana kožní bariéry důležitá? Proto vsaďte na správnou odličovací pleťovou vodu, která opravdu osvěží a tonizuje, aniž by narušila rovnováhu pleti. Jemné odličovací tonikum L'odaités je díky svému složení perfektní pro pleť, oči i rty. A víte, co? Uchovávejte ho v lednici – teď v létě uděláte pro svůj skvělý pocit (a pro pleť) to nejlepší! 

Wonderful tip: Unavené oči z celodenního slunění? Navlhčete bavlněné tampony vychlazeným tonikem L'odaités  a použijte je jako příjemný hydratační obklad na oči.