6 Důvodů, Proč Ženy Nad 35 Let 

Milují Elixír Mládí Pro Pleť

Zjistěte, proč tisíce žen po celém světě propadly kouzlu Elixíru mládí od L'odaités. Co je na tom séru tak speciálního?


Elixír mládí je náš nejprodávanější produkt – milují ho tisíce žen po celém světě. Zákaznice nemohou přestat žasnout nad tím, jak jim olejové sérum dokázalo proměnit, vypnout a vyhladit pleť během několika týdnů. Ale my to dobře víme! Přesvědčte se:


1. Vrásky nemají šanci

Díky vysoké 82% koncentraci aktivních látek skutečně působí proti stárnutí buněk. Pleť se s věkem mění a zhruba od 35 let potřebuje zvýšenou pozornost a péči. Pokožka produkuje méně kyseliny hyaluronové, a tak může ztratit svůj jas a pružnost. Elixír mládí obsahuje synergii aktivních látek, které působí proti známkám stárnutí pleti. Koktejl z opunciového a jojobového oleje, vitamin E a rozmarýnový esenciální olej. A výsledek? Pohled do zrcadla, který si zamilujete.

2. Hydratace v každé kapce

Hloubkově hydratuje a zkrášluje. Ano, konečně zapomeňte na mdlou a dehydratovanou pleť. Jojobový olej účinně hydratuje zralou pokožku a díky přítomnosti ostatních olejů sametově pohladí pleť do hloubky. Kromě hydratace pomáhá zadržet vodu v pokožce tak, aby se jí vrátil jas. Pro dokonalou hydrataci stačí sérum nanést na pleť navlhčenou květovou vodou nebo po aplikaci krému obsahujícího vodu ve složení. Hotovo!

3. Vyhlazená a pružná pleť?

Obnovuje pružnost pokožky. Vzácné oleje jsou pokladem – dokonalým botoxem přímo z přírody. Elixír mládí dokáže obnovit pružnost pokožky. Sérum vyhlazuje, snižuje výskyt jemných linií vrásek a zpevňuje tonus pleti. Obnovuje krásu zralé pokožky v jediné lahvičce. To není kouzlo. To je on – Elixír mládí!

4. Dokonalost sjednocené pleti

Sjednocuje a zmírňuje zarudnutí. Potřebuje vaše pleť oživit, sjednotit a rozzářit? Rozmarýnový olej spolu s neroli podporují regeneraci a obnovu pleti. Pokožka je tak výrazně jasnější, rovnoměrně sjednocená a krásná. A výsledky? Možná vás překvapí změna již po prvním použití. Stačí se probudit do krásy.

5. Sametová textura

Oleje ve složení? Nebojte se, Elixír nezanechává mastný film. Jemná olejová textura séra se okamžitě vpíjí do pokožky, která zůstává hebká a opečovaná. Představte si dokonale jemné sametové pohlazení pleti – to je ono! Mastný film se nekoná. Jediné, co zůstane... je rozzářená a hedvábně hebká pleť.

6.  Prostě a jednoduše: funguje

A poslední důvod, proč naše zákaznice sérum zbožňují? Protože funguje. Synergie vysoce kvalitních a dokonale čistých přírodních olejů propůjčí sílu přírody i vaší pleti. Objevte ohromující účinky anti-aging séra, kterému se ne náhodou říká Elixír mládí. Séra, které neslibuje. Nechává za sebe mluvit nadšené ženy po celém světě.


LIMITOVANÁ NABÍDKA

Ušetřete 775 Kč!
Pouze po omezenou dobu můžete získat slevu 20 % 
a dárek v hodnotě 439 Kč při nákupu Elixíru mládí.

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

ŘÍKAJÍ O SÉRU

LIMITOVANÁ NABÍDKA

Ušetřete 775 Kč!
Pouze po omezenou dobu můžete získat slevu 20 % 
a dárek v hodnotě 439 Kč při nákupu Elixíru mládí.