doprava zdarma

Jak ušetřit čas i peníze? 

Ukliďte s Pierrem

Nekupujte deset různých čisticích prostředků, když stačí jeden

BĚŽNÁ CENA

399,00 Kč

+ DOPRAVA od 118 Kč

AKČNÍ NABÍDKA: 

DOPRAVA ZDARMA

  (Hodnocené 4.8/5)

Ušetřete minimálně 118 Kč

30DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

00DNÍ
00HODIN
00MINUT
00SEKUND

Víte, že nemusíte mít hromady čisticích prostředků, ale že stačí mít svého jediného Pierra a ušetřit tak čas, místo i peníze? 

Dovolujeme si Vás zprostředkovaně seznámit: a možná Vás zbavit pár starostí.


Kdo nebo co je Pierre d'Argent? A možná také přemýšlíte, proč byste mu vlastně měli věnovat pozornost. Tady je odpověď.


Není to uklízeč, ale gentleman. Multifunkční čisticí prostředek, který hravě zvládne všechny povrchy. Ekologicky, ale tak účinně, že vám doslova vytře (zrak). 


Proč jej rozhodně vyzkoušet?

ČAS

Čistí rychle a snadno. Každé balení díky koncentrovanému složení vydrží skutečně dlouhou dobu.

ŠETRNOST 

Vypadá jako čisticí písek, ale jde o šetrný přípravek na bázi jílového kamene.

SÍLA 

Dokáže hravě vyčistit i velmi odolné nečistoty. Chcete to vidět? Stačí se podívat na recenze.

POVRCHY 

Nejenže čistí. Leští, chrání, osvěžuje. Vydrhnete s ním gril, spáry, troubu, obuv, ale i měděné nádobí či šperky. Cokoli.

SVĚŽEST

Zanechává dokonale čistý povrch a svěží vůni.

PŘÍRODA

Je zcela přírodní a biologicky odbouratelný.

EKO

Konečně můžete světu vykřičet, že jdete ekologickou cestou.

Video

Podívejte se na prezentace

Pierre d'Argent umí vyčistit i vyleštit kde co, jak vidíte ve videu je opravdu multifunkční a jeho obrovskou výhodou je, že neobsahuje vodu, takže vám vydrží opravdu dlouho a naprosto čistě přírodní složení, které garantuje certifikace EcoCert. Uvidíte, že vám nahradí spoustu přípravků z drogerie, které nejsou úplně levné. Navíc obsahují více jak 50% vody. Pierre d'Argent by měl být součástí každé domácnosti.

Recenze našich zákazníků

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

ŘÍKAJÍ O PIERRU

Video

Podívejte se na video recenze

Pierre d'Argent si Vás dokáže získat i bez nás – věnujte mu chvíli a podívejte na recenze. Foto a video dokumentace našich zákazníků a zákaznic mluví za vše. Tedy hlavně za Pierra. 


PODÍVEJTE SE NA "PŘED A PO" fotky 

Nejde to dolů? Povolejte Pierra

Přípravek, který vydrží měsíce, a vyčistí, co nešlo vyčistit měsíce. Pierre d'Argent. Bestseller na úklid všech povrchů.

Představte si, že chcete uklízet eko(logicky). Přemýšlíte, co všechno si musíte pořídit? Nejenže jsou organické čističe poměrně drahé (a plné vody), jejich nákup navíc znamená spoustu obalů, plastů a místa k uskladnění. A co když vám řekneme, že to jde i jinak? Přesně to dokáže Pierre d'Argent. Přírodní a bezpečný koncentrovaný čistič bez obsahu vody, který uklidí celou domácnost – od koupelny po kuchyň. A trouba bude zase jako nová! 


ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

BĚŽNÁ CENA

399 Kč + DOPRAVA


AKČNÍ NABÍDKA

DOPRAVA

ZDARMA

PIERRE D'ARGENT VÍCEÚČELOVÝ BIO ČISTÍCÍ PÍSEK CITRON


Přírodní přípravek, který promění staré za zase jako nové. Vydrží měsíce, stejně jako pořádek a lesk, které vykouzlí. 


Balení 300 g00DNÍ
00HODIN
00MINUT
00SEKUND

Jak dopadlo TESTOVÁNÍ zákazníků?

Pierre d'Argent je takový ten sympaťák, který přijde k vám domů a odstraní i ty nejodolnější nečistoty. Navíc ještě krásně provoní prostor. Ovšem, což je dost podstatné, bez neekologického svinčíku, respektive složení. Jde totiž o jedinečný univerzální čistič na bázi jílového kamene, který čistí, leští, odstraňuje nečistoty. Dokonce i z takových materiálů, jako jsou mosaz, měď, stříbro, zlato, nerez, dlaždice a další. Poradí si však také třeba se zašlou sportovní obuví, grilem, jemuž sezóna dala zabrat, nebo třeba oblíbenými varnými deskami. Je to tak – o recenze si tento bojovník do domácnosti ani říkat nemusí, posíláte je mnohdy samy a dělíte se o ně na sociálních sítích. A protože si tento citronový nebo levandulový parťák chválu opravdu zaslouží, moc nás potěšily testerky, které s ní nešetřily. Inu, přesvědčte se... ale pozor, aby neukradl čistotné srdce i vám!


Tak co na to naše vybrané testerky?


Denisa Toufarová: Byla jsem mile překvapená, jak si poradil s dřezem


Dostala jsem možnost vyzkoušet výrobky od @wonderful.cz. Jako první jsem vyzkoušela bílý jílový kámen na nerez, stříbro, hrnce, varné i indukční desky.

Je ale vhodný i na celou koupelnu včetně kachliček. Voní po levanduli, ale při práci s ním jsem se vrátila zpátky do dětství... kdy máma leštila mosazné nádoby. Byla jsem mile překvapená, jak si s dřezem poradil. Výsledek je skvělý. Určitě vyzkouším i na další věci.

A univerzální olivové mýdlo? Tak to už se těší na naše podlahy. Vyzkouším ho ale i na prádlo.

Kateřina Linková: Už jsem nakoupila zásoby celé rodině


Vyhrála jsem zázrak na úklid. Možnost testovat tenhle produkt je skvělá. Děkuji ještě jednou @wonderful.cz za to, že vůbec umožnili zkusit tenhle produkt někomu, kdo jde nějak tak střední cestou mezi přírodními věcmi a chemií v domácnosti. Můžu říct, že tady příroda boduje. Jílová pasta je ohromná. Vyčistila mi dlouho předlouho zašlý parapet, na který ani obyčejný písek nestačil. Ta vůně navíc? Skvělá – a už jsem nakoupila zásoby celé rodině a budu ho dávat i dárkem. 

Petra Kvasnovská: Dřez vypadá jako nový


Když jsem vyhrála přípravky #pierredargent a #savonnoir u @wonderful.cz,měla jsem velikou radost. Hlavně z toho, že můžu vyzkoušet Pierra a zjistit,jestli je to opravdu takový zázrak, jak na instagramu čtu. Měli jsme si vybrat z obou produktů, které bychom chtěly vyzkoušet – nakonec Wonderful poslal oba, za což děkuji. 


Oba jsou to 100% přírodní přípravky, takže někoho může zarazit cena (oproti některým konkurenčním, které jsou plné chemie), ale holt pokud chceme být v dnešní době ekologičtí a šetrní ke svému okolí a přírodě, tak si musíme připlatit. Já na přírodních produktech příliš nelpím (jinak je tomu ovšem v kosmetice, kde mi příroda dělá větší službu a vidím lepší výsledky než u chemie), ale byla jsem zvědavá, zda přírodní produkt dokáže zvládnout to, čeho jsem chemií nedosáhla. Přesně jsem věděla, na čem budu chtít Agenta vyzkoušet... na věci,které mi běžným přípravkem vyčistit nešly nebo na které jsem se bála použít hrubou sílu či klasický písek. Hned jsem jej zkusila na své indukční desce. Ta měla na povrchu takovou krustu, která mi nešla klasickým způsobem vyčistit. No a světe div se, zázrak se stal a krusta šla bez větší námahy dolů.

Pak mě znovu mile překvapil, když jsem jím vyčistila perfektně dřez, který opět vypadá jako nový. A v neposlední řadě dětské tenisky – zašlé a zabarvené od všeho možného, hlavně od písku... to zabarvení nešlo dolů ničím, ani Cifem, ani vyprání v pračce nepomohlo... a Pierrovi stačilo tak málo. Takže za mě byl toto velký objev a mohu jej vřele doporučit.

Kdo jsme? 

Wonderful je místem, kde věříme, že si příroda a krása rozumí. Umožnit ženám hýčkat se pomocí prémiových přírodních produktů – to je myšlenka, se kterou vznikl e-shop Wonderful.cz. Věříme, že organická kosmetika nejen nádherně voní, ale také skvěle funguje. A víme, že každá žena má právo být krásná, aniž by na kůži nosila menší chemickou laboratoř. Proto u nás najdete kosmetiku, doplňky stravy i drogerii bez škodlivé chemie, zato s příběhem.

DOSTUPNÁ EXKLUZIVITA

Značky do sortimentu pečlivě vybíráme a zkoušíme, abychom vám nabídly jen to nejlepší. Zaměřujeme se na menší, „niche“ výrobce, jejichž produkty nejsou masově rozšířené, ale o to větší pozornost si zaslouží. Dobře známe tajemnou přitažlivost exkluzivity a luxusu… které bývají ještě atraktivnější, pokud za ně neutratíme celou výplatu. Přípravky, jež u nás najdete, jsou proto i přijatelné pro vaši peněženku.

DŮLEŽITÉ HODNOTY? KVALITA I PŘÍBĚH

Volba značek pro nás není jen automatizovaný proces. O všechny své dodavatele se zajímáme. Zkoumáme složení, pídíme se po původu i příběhu zakladatelů – a kvalitu výrobků samozřejmě testujeme na vlastní kůži. Nebudeme lhát, tuto část si opravdu užíváme!

ZA CO U NAŠICH PRODUKTŮ RUČÍME?

Pečlivý výběr nám umožňuje garantovat vám, že krása může opravdu vycházet z přírody. U svých přípravků dáme ruku do ohně za to, že:

 • jsou kvalitní a můžete se spolehnout na jejich účinek
 • neobsahují „drsnou chemii“ a ani stopu po škodlivinách
 • pochází od menších výrobců a rodinných firem, pro které je příroda a skvělý výsledek na prvním místě
 • a stojí za nimi smysluplný příběh – budete mít pocit, že jste součástí něčeho krásného a výjimečného

Nevyhazujte nic, co jste nevyčistili Pierrem

Pierre d'Argent je jedinečný organický čistič bez obsahu vody, pomocí kterého vrátíte lesk i vašim oblíbeným zašlým teniskám, loňskému grilu nebo šperku po babičce. Poradí si se všemi povrchy, zatočí i s těmi nejsilnějšími nečistotami. Organický, ekonomický... a nekompromisní. 


Čisté složení, viditelné účinky. Voní, funguje a vydrží celé měsíce. Ne, není to fáma. Je to legendární gentleman pro voňavý domov.

POUZE DNES - kupte dva, dostanete jeden zdarma

 • UŠETŘETE MINIMÁLNĚ 517 Kč

 • NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODANÍ ZÁSOB


BĚŽNÁ CENA
+ DOPRAVA 
AKČNÍ NABÍDKA
2 + 1
TŘETÍ ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA

95 % hodnotí pěti hvězdičkami 

 • Doprava ZDARMA

 • 100% BEZPEČNÝ nákup

 • ZÁRUKA vrácení peněz

 • SNADNA platba online, převodem nebo dobírkou 


00DNÍ
00HODIN
00MINUT
00SEKUND

kupte JEDEN, dostanete DOPRAVU zdarma

Pierre d'Argent víceúčelový BIO čistící písek
 • UŠETŘETE MINIMÁLNĚ 118 Kč

 • NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODANÍ ZÁSOB


BĚŽNÁ CENA
399,00 Kč
+ DOPRAVA 
AKČNÍ NABÍDKA
DOPRAVA ZDARMA

95 % hodnotí pěti hvězdičkami 

 • Doprava ZDARMA

 • 100% BEZPEČNÝ nákup

 • ZÁRUKA vrácení peněz

 • SNADNA platba online, převodem nebo dobírkou 


00DNÍ
00HODIN
00MINUT
00SEKUND

Záruka vrácení peněz


Objednejte nyní s naprostou důvěrou a pokud změníte názor, pošlete zpátky nepoužitý produkt a my vám vrátíme peníze do 30 dnů.