Z čeho se tajemná Omorfia vyrábí?

Pečlivě vybíráme každou z ingrediencí a dbáme na jejich vysoký standard i úžasné účinky. Obsažené oleje jsou proto v bio kvalitě a rostliny, ze kterých se oleje vyrábí, jsou většinou divoce rostoucí, aby si zachovaly svou opravdovou sílu.

Dlouho jsme ladili a testovali naše unikátní receptury. A nyní jsme si jistí, že je to to nejlepší, co můžeme pleti dopřát.

Receptury jsou sestavené tak, že se účinky jednotlivých složek navzájem posilují. Dohromady tak tvoří luxusní přírodní kosmetiku, která bude vaši pleť hýčkat a dodá jí potřebnou výživu i posilující energii. Aromaterapeutické účinky každého kosmetického produktu vám pomohou uvolnit psychické napětí, dodají pocit klidu a víry, že je vše tak, jak má být.

Afirmace, tajemné kouzlo našich produktů

Přírodní kosmetiku Omorfia pro vás vyrábíme ručně a s každým produktem je spjata jedna z našich afirmací, protože věříme v sílu pozitivního myšlení. Vy si afirmaci můžete během aplikace také opakovat, aby se její účinek ještě umocnil.

Afirmace jednotlivých produktů, které jsou napsané na obalech, na sebe navazují a dohromady tvoří ucelený rituál, každodenní meditaci pro spokojený život.

Pro ty z vás, které si afirmace opakovat nechtějí, máme dobrou zprávu. Nemusíte. My jsme do produktů afirmace a jejich energie již vložili. A tak jsou v něm uchované a účinky na vaší pleti, ale i náladě, uvidíte brzy samy.

Dopřejte si každodenní rituál krásy a psychické pohody

Omorfia přinese do vašeho života každodenní naplňující rituály, při kterých je čas věnovat se jen sama sobě, pročistit si hlavu a nechat se unášet na vlnách pozitivního myšlení.

Kosmetická rutina se tak pro vás stane zážitkem, na který se budete po dni plném stresu, napětí a častého neklidu těšit.

BRIGHT STAR rozjasňující pleťový olej 30 ml

1,200  960 

Rozjasňující pleťový olej Bright Star je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou, mdlou.
Lehký, živý, veselý. Jemně žluté barvy a vůně, která navozuje pozitivní náladu.

30 ml

Čtěte více

DIVINE ELIXIR omlazující pleťový olej 30 ml

1,650 

Divine Elixir je ideálním olejem pro péči o pleť, na které se již objevují známky stárnutí, ale zároveň se ještě občas dělají pupínky a s věkem se začínají rozšiřovat viditelné póry i na tváře.

30 ml

Čtěte více

SKINSUPERFOOD anti-aging pleťový olej pro suchou pleť 30 ml

1,650  1,320 

Čas se zastavit nedá, ale proč bychom to dělaly? Každý prožitý den a nová zkušenost nás formují a posouvají dál. Buďme hrdé na to, jaké jsme, kde se nacházíme a kam směřujeme. Buďme hrdé také na to, jak vypadáme. Každá jsme jiná a všechny jsme krásné. Pleť září díky tomu, kdo jsme, ale i díky tomu, jak se o svoji pleť staráme.

30 ml

Čtěte více

FLOWER MOUSSE tělové máslo 250 ml

970 

Bohaté, výživné a do jemné pěny vyšlehané tělové máslo Flower Mousse je tou nejlepší péčí, kterou si můžete dopřát. Koktejl vitamínů, minerálních látek a dalších živin, dodá pleti vše potřebné a zanechá ji pružnou a hebkou na dotek. Květinová vůně tohoto másla vás zahalí do příjemného závoje a navodí pocit uvolnění.

250 ml

EAN: 8594194350079 Katalogové číslo: OM0079 Kategorií: , , , , ,
Čtěte více

ZEN PURITY odličovací a čistící balzám 50 ml

870 

Odličování a čištění pleti dosud možná patřilo mezi úkony, které děláte už jen ze zvyku a neužíváte si je. Co kdyby to ale bylo jinak? Co kdyby se tato běžná činnost stala rituálem, na který se budete těšit a který bude znamenat něco víc?

50 ml

Čtěte více

SMOOTEA jemný peeling se zeleným čajem 50 ml

850 

Jemný, ale velmi účinný peeling se zeleným čajem šetrně odstraňue odumřelé buňky, pomáhá odhalovat novou zářivou pokožku a navíc ji během ošetření vyživuje a dodává řadu vitamínů a minerálních látek.

50ml/4 měsíce při použití 1x týdně

EAN: 8594194350055 Katalogové číslo: OM0055 Kategorií: , , , , ,
Čtěte více

JASMINE DEW pleťové tonikum 100 ml

750 

Tonizace pleti je velmi důležitá a představuje v rituálu krásy nenahraditelný krok. Jasmín Dew je jemná mlha, která pleť dočisťuje, hydratuje, oživuje a osvěžuje. Aplikaci provází nádherná vůně jasmínových kvítků a neroli.

100 ml

EAN: 8594194350062 Katalogové číslo: OM0062 Kategorií: , , , , , , ,
Čtěte více
PROHLÍŽET PRODUKTY