Přírodní dekorativní kosmetika, přírodní kosmetika, bio makeup, bio kosmetika, niche parfémy, Miss W
Přírodní kosmetika, bio makeup, niche parfémy
Přírodní dekorativní kosmetika, Přírodní kosmetika, bio makeup, bio kosmetika, niche parfémy, Miss W

Dekorativní i organická – kosmetika Miss W

Slečna W si nás získala. Je důkazem, že i organická kosmetika může být vysoce pigmentovaným make-upem, se kterým každá žena zazáří. Líčení na profesionální úrovni kosmetikou Miss W? Žádný problém. K tomu přidejte dokonale čisté svědomí – na pleť totiž nanášíte to nejlepší, co příroda nabízí, od značky, která respektuje člověka i životní prostředí. Právě v rámci filozofie brandu je ekologické vše jako celek – od obalu po finální produkt, který vás během okamžiku zkrášlí.

Filozofie Miss W

Za přírodní kosmetikou stojí společnost Nature.cos. Právě ta se zabývá tvorbou ekologických a organických značek ve jménu silných hodnot, jako je udržitelnost, respekt k přírodě a kvalita výsledných přípravků. Aby vše získalo ten správný šmrnc, náleží každému kousku z dílny Miss W certifikáty, které toho slibují opravdu hodně – jsou jimi Ecocert a Cosmebio®. Jsou podpisem, který říká, že kosmetika Miss W je vyráběna s ohledem na přírodu, z přírody a pro milovnice přírody. Jaká jsou přísná pravidla, které slečna W splňuje? Všechny výrobky jsou organické, netestované na zvířatech a radost vám jistě udělá také fakt, že obaly musí být recyklovatelné nebo biologicky odbouratelné. V případě Miss W tedy můžete rovnou vyškrtnout ze slovníčku parabeny, silikony, petrochemické deriváty, minerální a syntetické oleje, vůně a barviva. Tohle ve složení zkrátka nenajdete.

Pro koho je Miss W

Miss W je dekorativní kosmetikou pro náročné. Je odkazem na spojení módy a BIO kultury, která je čím dál populárnější. Proč by ženy, které chtějí vždy vypadat perfektně, měly mít možnost sáhnout jen po chemii? I syté barvy a textury mohou zkrášlit vaši tvář – a bez škodlivin. Šetrné složení bojuje za skvělou snášenlivost líčidel. Miss W je jednoduše vstupem do světa harmonie, kde nemusíte dělat kompromisy, můžete ctít přírodu a ještě využívat její dary, které vám propůjčí dokonale bezchybný look. Právě proto je Miss W součástí nášeho Wonderful světa – protože s ní můžete být svá a nikdo vám nevezme vaše hodnoty.

PROHLÍŽET PRODUKTY