Přírodní kosmetika, Bio-makeup, Přírodní makeup, Niche parfémy

Tři sestry, které stojí za vznikem organické značky, se od babičky učily botanickému umění – až v dospělosti začaly vyrábět kosmetiku, která se snadno stane srdcovou záležitostí. Tvůrkyně snoubí to nejlepší z přírody s viditelnými účinky a požitkem smyslů. Za autentičnost a viditelnou funkčnost organické kosmetiky L’Odaïtès může jedna z mnoha tajných složek – datlovník. Právě tato rostlina dokáže zadržovat vodu i v těch nejextrémnějších podmínkách – tak proč si její sílu nevyzkoušíte na vlastní kůži? Produkty L’Odaïtès obsahují pouze přírodní složky. Jejich kombinace zaručuje snadné vstřebávání aktivních látek a ještě něco navíc – voňavý zážitek z každého setkání s výrobkem. L’Odaïtès je zkrátka důkazem, že pečující botanická kosmetika nejenže funguje, navíc skvěle vypadá a ještě lépe voní. Cílem je vychutnat si každý rituál krásy – jako dokonalý přítomný okamžik.

Blahodárný elixír mládí

1,679 

anti-aging opravné a vyživující sérum. Den po dni, od prvního ranního světla, vypadá pokožka hladčí, pevnější, čistější, s jasnějším povrchem.

15 ml

 

Čtěte více

Set miniatur pro krásnou pleť

259 

Set luxusních přípravků v mini balení

3 ml, 4 ml, 4 ml

Čtěte více

Jemný pleťový peeling

1,189 

Jemný obličejový peeling. Zpevněná a energizovaná, pokožka vypadá hladká, čirá a zářivá, což jí dává jemnou strukturu a svěží pleť.

60 ml

Čtěte více

Hydratační tonikum na pleť/jemný odličovač 200 ml

789 

NYNÍ V NOVÉM VĚTŠÍM BALENÍ O 50 ML  ZA STEJNOU CENU!

Tento jemný přípravek na odlíčení make-upu s uklidňující vůní pomerančového květu připomíná osvěžující středomořské sady.

200 ml

 

Čtěte více

Set pro krásnou pleť v kosmetické taštičce

359 

Mini balení přípravků zabaleno do krásné kosmetické taštičky.

3 ml, 4 ml, 4 ml

Čtěte více

Čistící/odličovací blahodárný olej 100 ml

899 

Tento olej na odstranění make-upu oslavuje nádherné síly olivového oleje.

Kombinace s olejem datle pouštní poskytuje hedvábnou, účinnou směs a odstraňuje všechny stopy make-upu a nečistot při zachování přirozené vlhkosti pokožky.

100 ml

Čtěte více
Prohlížet produkty