Přírodní kosmetika, Bio-makeup, Přírodní makeup, Niche parfémy

Tři sestry, které stojí za vznikem organické značky, se od babičky učily botanickému umění – až v dospělosti začaly vyrábět kosmetiku, která se snadno stane srdcovou záležitostí. Tvůrkyně snoubí to nejlepší z přírody s viditelnými účinky a požitkem smyslů. Za autentičnost a viditelnou funkčnost organické kosmetiky L’Odaïtès může jedna z mnoha tajných složek – datlovník. Právě tato rostlina dokáže zadržovat vodu i v těch nejextrémnějších podmínkách – tak proč si její sílu nevyzkoušíte na vlastní kůži? Produkty L’Odaïtès obsahují pouze přírodní složky. Jejich kombinace zaručuje snadné vstřebávání aktivních látek a ještě něco navíc – voňavý zážitek z každého setkání s výrobkem. L’Odaïtès je zkrátka důkazem, že pečující botanická kosmetika nejenže funguje, navíc skvěle vypadá a ještě lépe voní. Cílem je vychutnat si každý rituál krásy – jako dokonalý přítomný okamžik.

Antioxidační a rozjasňující maska

1.329,00 

Anti-aging rozjasňující maska pro krásnou a jemnou pleť.

S touto maskou bude vaše pokožka pevná, čistá a rozzářená. Po jejím použití pleť vyniká oslnivým rozjasněným a odpočatým vzhledem.

50 ml

Čtěte více

Hedvábný krém pro omlazení

2.109,00 

Intenzivní krém proti stárnutí pleti. Pevnější a hydratovaná pleť už za několik hodin. S intenzivním krémem pro omlazení vaše pokožka znovu získá svou pružnost, jas, lesk a vitalitu mládí.

50 ml

Čtěte více

Set miniatur pro krásnou pleť

399,00 

Set luxusních přípravků v mini balení

3 ml, 4 ml, 4 ml

Čtěte více

Jemný pleťový peeling

1.189,00 

Jemný obličejový peeling pro krásnou pleť. Pokožka je zpevněná, energizovaná, hladká, čistá a rozzářená.

60 ml

Čtěte více

Jemný pleťový peeling – mini balení 4 ml

99,00 

Jemný obličejový peeling pro krásnou pleť.

4 ml

Čtěte více

Hydratační tonikum na pleť/jemný odličovač 200 ml

789,00 

Jemný pečující přípravek na odlíčení make-upu s uklidňující vůní pomerančového květu, která vás přenese daleko do osvěžujících středomořských sadů.

200 ml

 

Čtěte více

Set pro krásnou pleť v kosmetické taštičce

559,00 

Mini balení přípravků zabaleno do krásné kosmetické taštičky.

3 ml, 4 ml, 4 ml

Čtěte více
Prohlížet produkty