Duben, čas objevit svůj element s Mystery boxem!

Představte si, že jednoho dne v balíčku najdete kus sebe. Ale přesně to se vám může stát s naším Mystery boxem! Tohle není apríl – tohle je dubnové překvapení, které vám umožní... najít sebe. Seznamte se s obsahem. Voňavým. 


Mystery box každý měsíc skrývá hned několik oblíbených přípravků z Wonderful, namíchaných tak, aby vám obsah udělal maximální radost. Vykouzlit úsměv jsme se snažili i v měsíci dubnu – tento balíček má však něco navíc. Obsahuje 4 překvapení, díky kterým se postavíte do své vnitřní síly!

 

Co má společného feng shui a parfémy?

Elementals. To je odpověď.

Představte si jednotlivé elementy z prastarého čínského učení, jejichž sílu a schopnosti ukryla tvůrkyně této značky do vůní. Pomocí aromaterapie a parfumérského řemesla vytvořila unikátní parfémy, které vás podpoří na vaší cestě k harmonii. A protože není vždy úplně lehké najít svůj chybějící prvek, posíláme vám všechny – set Feng shui je sadou miniatur těchto vůní, abyste pomalu a s rozvahou objevili ten svůj. Parfém. Chybějící prvek. Bude to dřevo, kov, země, oheň nebo voda?

 

Cacao. To pravé a ve výjimečné kvalitě

Až najdete svůj prvek, možná zatoužíte protancovat noc. Tak jo – ale ještě před tím si dejte šálek pravého lahodného kakaa. S naším organickým kakaem v raw kvalitě z peruánských kakaových bobů dobijete energii i hormony štěstí.

Příjemná čokoládová chuť osvěží nejen váš den, ale i jídelníček. Obsahuje totiž železo, hořčík, draslík a měď. Tohle je superpotravina, kterou si vyhcutnáte, ať už jste nebo nejste čokoholik jako my. Mňam!

 

Čas na vůni, nebo dárek maminkám?

Než najdete svůj element, je čas objevit skutečný a krásný parfém jako umění. Florascent Wabi, jméno mé.

Tyto vůně jsou nejen přírodní, ale i tradiční – jejich výroba pochází z dílny skutečného parfuméra, a tak není divu, že se snadno zasníte a obléknete do vůně. A že chcete udělat radost druhým? Ocení to maminky, které mají svátek 8. května. Parfém potěší každou ženu, no ne? Wabi je dřevěno-ovocná svěží vůně. Vůně osobitosti.

 

Jak rudá je rudá barva?

Poslední krok k odhalení sebe? Rudá rtěnka. Nádherná červená z dílny Miss W, zcela přírodní, protože jedině tak si vaše rty zachovají přirozenou šťavnatost po celý den. Hydratační rtěnka přináší dokonalou pigmentaci a ještě lepší složení – protože i rtěnka může pečovat. Obsahuje totiž ricinový, sezamový a olivový olej, které doplňuje hedvábné bambucké máslo. Na lepivý či umaštěný pocit však zapomeňte – tuhle krémovou krásku budete nosit s radostí. A přesně takovou radost vám přinese i nový Mystery!

TIP: Nezapomeňte koupit Mystery box s pravidelným odběrem. K ničemu se nezavazujete, ale získáte nižší cenu.

Box v minimální hodnotě 3 000 Kč získáte za 2 100 Kč s 30 % slevou a od dalšího odběru s ještě vyšší slevou – 40%! Pozor – odběr není závazný, můžete jej kdykoli zrušit. Tak proč do toho (ne)jít?