Vylepšená, snová, (láska)vá k pleti i přírodě. Nová Miss W Pro!

Vylepšená, snová, (láska)vá k pleti i přírodě. Nová Miss W Pro!

I přírodní dekorativní kosmetika může překvapit – pigmentací, výdrží, složením a přístupem k naší krásné planetě. Přesně taková je i nová kosmetika, kterou jste si však mohli zamilovat už dávno. Miss W PRO. Profesionální novinka, která se oblékla do nového hávu s ohledem na planetu i vaše potřeby. Oslnivá organická dekorativka, která podtrhne vaši krásu pomocí nového složení. Seznamte se: Miss Wonderful PRO je tu!I výrobci kosmetiky se posouvají vpřed. Důkazem je zcela nová značka – původní Miss W, kterou jste u nás už mohli vyzkoušet, nahradila nová, elegantní a nekompromisní Miss W PRO. Organičtější, ohleduplnější, vymazlenější. Přesvědčíte se?

Z lásky k planetě, pleti i líčení
Zodpovědnost k planetě nám imponuje. I proto ve Wonderful pečlivě vybíráme značky, které nejenže produkcí kosmetiky nepřitíží životnímu prostředí, ale naopak ještě naši planetu podporují. Miss W PRO je součástí francouzské společnosti Nature.cos, která nepřináší jen krásu pro milovnice či milovníky make-upu. Výrobce se aktivně snaží jít dobru naproti – a tak 5 % zisku věnuje vybraným nadacím, které bojují za lepší svět, ať už se jedná o ochránce všech moří Sea Sheperds, nadaci Handicap International či Goodplanet a další. Jejich heslem pro boj za lepší svět jsou hned tři pojmy, dokonale propojené a tolik důležité: lidé, příroda, zvířata. A to se nám moc líbí. Cítíme to stejně – a jsme rádi za každou takovou značku, která neslibuje, ale dělá. Viditelné činy. Takové brandy vždy rádi podpoříme. Souhlasíte s námi?

,,Jejich heslem pro boj za lepší svět jsou hned tři pojmy, dokonale propojené a tolik důležité: lidé, příroda, zvířata.“

Co je na ní nového?
A jaká je Miss W PRO? V její filozofii se spojují tři označení, která vám pomohou udělat si obrázek. Je jiskřivě elektrická, dokonale organická a výjimečně expertní. První označení odkazuje na výjimečnou pigmentaci, která překvapí i ty, kdo se organickou dekorativku zatím báli vyzkoušet. Samozřejmě je také organická, čistá a netoxická. Nedá vám nic, co nepotřebujete. Dá vám péči. Nakonec je také vysoce expertní. Kvalitní. Za jejím vznikem stojí mnoho výzkumů a vylepšení. Protože vaše krása za to zkrátka stojí.


TIP: Vyzkoušejte nový hedvábný pudr Miss W PRO. Jeho textura je 9krát kvalitnější, než tomu je u běžných pudrů. Jemná konzistence na tváři vykouzlí efekt druhé kůže. Pleť je krásná, jemná a především... volně dýchá.

Biodegradibilní. No prostě ekologický!

Čím ještě Miss W PRO potěší a jaká je hlavní novinka? Kromě nového složení a většího výběru produktů, odstínů a pomůcek vás jistě potěší nové obaly. Nejen vzhledem, ale především materiálovou volbou. Všechny trendy obaly v černém hávu jsou totiž zcela biodegradabilní – už žádné plasty. Materiálem je PLA, biologicky rozložitelný výrobek z rostlinných zbytků. Tak trochu jiný plast. BIO materiál, který šetří přírodu i vaše svědomí.

Společnost Nature.cos, francouzský proaktivní výrobce, mile překvapil. Vylepšená dekorativní kosmetika je důkazem, že je možné snoubit ekologický přístup a zdravou krásu. Vše ostatně podtrhují i certifikáty COSMEBIO® a Ecocert, které zaručují, že se jedná o na zvířatech netestovanou a přírodní kosmetiku. A proč novinku vyzkoušet? Tentokrát se Miss W PRO drží hesla: ukaž mi svůj make-up a já ti odhalím, kdo vlastně jsi. Což dokonale sedí – díky (láska)vému složení přírodní kosmetiky a vědomí, že i make-up může hýčkat vaši pleť, rtěnka vaše rty a řasenka řasy, vaše krása naplno rozkvete. Už nemusíte dělat kompromisy, ale můžete dát zelenou kráse, přírodě a svému pravému já. Protože i make-up... může ukázat vaši podstatu!