Ze smyslu pro vůně, z lásky k parfémům: zrodila se hvězda.

Jak to vypadá, když v jediné osobnosti objevíte lásku k vůním, autenticitu a odvahu? Třeba jako švédská parfumérka Linda Landenberg a její 4 omamné a velmi originální vůně, ke kterým můžete nově přivonět i vy – jak jinak než ve Wonderful!

Synonymum autentičnosti

Linda Landenberg

Žena, která si prošla onemocněním zvaným alopecie, při kterém ztratila vlasy a vlastně i částečně čich. Vlasy jí sice nedorostly, ale čich se vrátil – a protože si ve vůních libovala od dětství, rozhodla se tento smysl i nadále rozvíjet. Po letech zkušeností při práci v kosmetickém průmyslu, studiu chemie ve Švédsku a parfumérského řemesla ve francouzském Grasse konečně vytvořila vlastní značku parfémů – a stejně tak se rozhodla odhodit paruku a být nefalšovaně svá.

Vůně jako způsob dýchání

Linda Landenberg Perfumes

Podle tvůrkyně je vůně více než parfém, který na sebe nanesete, než opustíte domov. Pro Lindu je vůně způsob dýchání. Od malička totiž cítila jistou harmonii, když mohla přivonět k pachům okolní přírody. Právě díky jejímu odhodlání a vášni pro svět vůní vznikly parfémy, které jsou stejně omamné, jako Lindin příběh. Přesvědčte se, že i nikové parfémy, složeny z přírodních složek, mohou být dokonalé. Ikonické a romantické zároveň...

Pêche et Suède

Linda Landenberg Perfume Pêche et Suède

Broskve a semiš? Hravé, lehké a vkusné spojení zmíněných tónů s modrou frézií, bílou broskví a santalovým dřevem. Výsledek? Ach. Květová vůně plná ovoce a sofistikované nálady. Charismatická, křupavá a sladká osobitost této vůně je uzemněna mléčnou základnou santalu. Zvýraznění měkké slupky ovoce podtrhuje světle šedý semiš. Tak krásná, jako vzpomínky na dávné léto.

Lavender & Wool

Linda Landenberg Perfume Lavender and Wool

Levandule a vlna? Parfém, který s přehledem zvítězil na prestižním udělování cen Daisy Beauty Awards 2018. Do jaké kategorie vůni zařadit? Řekli bychom: kategorie pro opravdové gurmány. Mírně podzimní nálada, která je umocněna útulností a objetím francouzské a absolutní levandule ve spojení s černým pepřem, čokoládou, pačuli, mléčnými tóny, balzámovou jedlí, kardamonem, šalvějí, cedarem a kmínem. Zkrátka favorit, ohromující všeobjímající parfém, který je vysoce návykový.

A Trembling Rose

Linda Landenberg Perfume A Trembling Rose

Chvějící se růže, která rozechvěje i váš citlivý nos. Nejklasičtější z Lindiných parfémů – její oblíbená královna květin tvoří nejen název vůně. Růžový ohňostroj se třemi druhy růží, černým rybízem, karafiátem a santalovým dřevem vznikl z lásky k této půvabné a nádherné květině. Existují totiž stovky růží – a proto je tak těžké vybrat si jedinou. Autorka tedy vytvořila voňavý obláček růží – a nechala vybírat své srdce.

Bisous

Linda Landenberg Perfume Bisous

Je vůbec možné odolat vůni která nese v názvu slovo Polibky a ke všemu v elegantní francouzštině? Nadějná a mimořádně svůdná směs petitgrainu z citroníku, zázvoru, jasmínu, včelího vosku a jantaru je ozvláštněna nenápadnou, téměř neviditelnou špetkou čokolády. Orientálně květinová vůně pro milovníky, kteří mají jednu velkou lásku. Život.

Jak se zdá, nejen ve Francii vznikají pozoruhodné vůně z rukou skutečných umělců. Z příležitosti se často rodí hvězdy – a taková je i Linda. Jako zářící, přitom skromná vycházející hvězda ve světě parfémů. A nakonec stačí jen zmínit, že ani my sami se neumíme rozhodnout pro jednu jedinou ze čtyř unikátních vůní Linda Landenberg, z nichž každá nese příběh. Třeba ten váš.