Wonderful rok – chceme krást srdce dalších sto let!

Wonderful rok – chceme krást srdce dalších sto let!

Tradááá, Wonderful slaví narozeniny!

Je to přesně rok, co se z inspirující myšlenky zrodila první zcela přírodní parfumerie svého druhu. Vítáme vás v našem světě – a tady je malé ohlédnutí za prvním rokem Wonderful. A když dočtete až do konce, čeká na vás překvapení!

Není nápad jako nápad. Ve Wonderful věříme, že sny se mají plnit – a tak se loňského léta narodil eshop a kamenný obchod – přestože na počátku stála bláznivá idea o něčem velkém a úžasném. První krůčky, první zákazníci, první značky... a ze snu je místo, kde vítáme nejen každého, kdo dává přednost přírodní kosmetice před konvenční – a samozřejmě kdo ctí zdravou planetu, ale také každého, kdo má místo srdce kosmetický štěteček nebo prostě jen miluje vůni parfémů a kosmetiky tak jako my.

Když sny fungují

Když se rozjíždí nový projekt, nemáte ani tušení, zda bude úspěšný. Ale tušíte, že se správným nadšením, zápalem a žárem v srdci všechno zapadne jako puzzle. Možná právě proto jste s námi. Právě díky vám, našim zákazníkům, kteří jste naší srdeční záležitostí, jsme v prvním roce dokázali kouzlit. Vznikl eshop, který plníme novým a novým aktuálním obsahem a nepřestáváme ho pro vás ladit. A nejen to. Co teprve kamenná parfumerie, krásný obchod, kde je skutečná radost potkávat vás – a kdo u nás nebyl, zastavte se za námi. Vždy vás rádi uvidíme.

A to stále není vše. Na začátku roku bylo ve Wonderful 5 organických kosmetických značek, jejichž počet jsme nyní zdvojnásobili – můžete tak vybírat z 10 úžasných brandů, za které dáme ruce do ohně. Dva z nich, naše a vaše oblíbené značky L'Odaites a C.Lavie, byly představeny oficiálně – na příjemných PR akcích pro novináře a editory lifestylových magazínů. Obě setkání měla úspěch, takže budeme pokračovat. A rádi. Vlastně ve všem, co děláme.

Tajemství sociálních sítí

Víme, jak jsou pro vás důležité. Víme, že jsou nositelkami nezbytných informací a přehledu o aktuálním dění. Neleníme – pracujeme i na našem blogu a sociálních sítích – aby i náš web a profily sociálních médií byly úžasné. Nejenže vám tak můžeme dát vědět o novinkách nebo vám pravidelně představit oblíbené produkty, navíc jsme prostě s vámi a mezi vámi – a co si budeme říkat – sociální sítě jsou nejrychlejší zpětnou vazbou. Děkujeme za interakci. Jsme součástí instragamu a náš účet se snažíme dělat s láskou – tak, aby byl pro vás atraktivní a zajímavý. A neméně  nás baví tvorba videí na Youtube. Chceme jít s dobou, ale ještě více chceme sdělovat to, co je pro nás důležité. Videa jsou klíčem, který nám pomáhá nejen vzdělávat naše věrné zákazníky, ale i ty, kteří s přírodní kosmetikou teprve přišli do styku nebo jen touží po změně.

Sledujte náš Instagram

Když děkuji nestačí

V prvním roce jsme se napřemýšleli. Neustále jsme bádali, jak vám ukázat, že si vás vážíme a chceme si vás hýčkat. Proto rádi tvoříme a vymýšlíme výhodné akce, slevové i věrnostní programy a mnohem více. Připravili jsme věrnostní slevu 10% na celý život, kterou získá kdokoli, kdo u nás utratí nad 6 000 Kč. Také jsme rozdali a dál rozdáváme slevové kupóny v hodnotě 200 Kč – stačí pozvat přátele a známé, aby také nakupovali na Wonderful. A abychom nezapomněli, pořád se můžete přihlásit do affilliate programu a vydělávat 10% z každého prodeje skrz váš kanál – ať už blogujete, vlogujete nebo máte webové stránky. No a rozmazlovat vás budeme dál – ať už akcemi, slevami nebo výhodnými balíčky toho nejlepšího, co u nás najdete. Prostě nás dál sledujte, ať o nic nepřijdete.

Čas na překvapení

Prví rok je za námi a spoustu dalších před námi. Připravte se, startujeme! Brzy vás seznámíme s dalšími značkami přírodní kosmetiky. Těšte se na minerální make-up, ještě více péče o pokožku a nové nadstandardní služby. Nesmíte si nechat ujít líčení od profesionálního make-up artisty nebo zajímavé semináře, kde se dozvíte vše, co jste chtěli vědět o přírodní kosmetice, ale báli jste se zeptat. Komplexní know-how už na vás čeká! To protože my dobře víme, že krása se skrývá jedině v přírodě. A abychom s vámi pořádně naše narozeniny oslavili, je čas na přípitek! Nakupujte úžasnou přírodní kosmetiku třeba hned – místo šampaňského do sklenice naléváme právě teď 20% slevu na vše – jako díky za vaši podporu. A také za to, že jste WONDERFUL – vy jste náš svět.