Vůně jako umění – nechte se okouzlit niche parfémy

Vůně jako umění – nechte se okouzlit niche parfémy

Niche vůně je součástí vzhledu a osobitosti. Parfém dokáže podtrhnout outfit, zvýšit sebevědomí nebo zapůsobit na opačné pohlaví. Některé vůně jsou však díky oblíbenosti čím dál všednější. Možná právě proto na scénu nastupuje individualita podtržená tradicí – jedinečné niche parfémy. Slovo niche pochází z angličtiny a v překladu definuje niku či výklenek. Tento pojem jednoduše označuje parfémy, které jsou k dostání mimo hlavní proud trhu – a mainstreamově rozhodně nevoní. Pokud i vy patříte k ženám, které na sobě milují dotek originality, pak mohou být nikové vůně vaší srdcovou záležitostí – a není tak těžké se zamilovat.

Niche parfém jako z pohádky

Všechno to začíná působivým příběhem parfémářské tradice. Malé dílny, často rodinné, kde dochází k předávání voňavého umu z generace na generaci, nákladný a důmyslný proces výroby, exotické a luxusní přírodní ingredience. I bez škodlivé chemie tak nakonec vzniká originální a nezapomenutelná niche vůně. Výjimečná je především snaha výrobců nabídnout produkt, který v běžných prodejnách nenajdete. Každý flakonek tak obsahuje nejen báječný niche parfém, ale malé umělecké dílo, které ožije na vaši kůži. 

 

Být sama sebou s nevšední vůní

Kdo by měl kouzlo niche parfému vyzkoušet? Každý, kdo nechce jít s davem. Jestliže se ráda zahalujete do jemného luxusu, toužíte po nevšední vůni, umíte ocenit kvalitu a přejete si zviditelnit svou vlastní odlišnost, pak je na čase pořídit jeden z flakonků niche parfémů. Ještě, než si přivoníte, zaručeně propadnete balení. Také flakon je totiž součástí kouzelného celku, nudný nebo moderní design nečekejte.

Exkluzivita a tradice niche vůní

Za jednou z koncepcí nikových vůní stojí Roland Tentunian. Parfumér, který ve své práci snoubí uměleckou citlivost, zručnost, technické dovednosti a samozřejmě tradiční parfumérské řemeslo, vdechl život umění parfumérů ze 17.století. Výsledkem je exkluzivní kolekce niche vůní Florascent, na které jen tak nezapomenete. Niche parfémy Florascent zaujmou na první přivonění. Značka přináší jak svěží květinové vůně, tak smyslné orientální parfémy pro náročné. Díky organickému složení jsou parfémy vhodné také pro vegany. Kromě dámských niche vůní Florascent nabízí rovněž i řadu pánských niche parfémů. Milovnice niche vůně a kvality jednoznačně potěší i přístup výrobce k balení parfémů – každý flakon je ručně plněný, utěsněný a zabalený rovněž do ručně vyráběných papírových krabiček, charakteristických pro tuto přírodní značku. Florascent je synonymem pro novou generaci dostupných niche vůní – vůní s kouzlem.