Vánoce v listopadu: Mystery box měsíce konečně odhalen!

Proč na Vánoce netrpělivě čekat, když radost můžete mít hned? Je tu Mystery box – a tento měsíc v sobě nosí obsah cennější než kdy jindy! Ano, tentokrát je rozdíl v ceně opravdu znát – to aby se vám rozzářil pohled už teď. A třeba hned – je tu wonderful odhalení!

 

Tajemství Mystery boxu

Každý měsíc pro vás máme kouzelnou krabici s pokladem uvnitř. Limitovaný Mystery box (v listopadu v hodnotě 4 200 Kč) – překvapení pro ty nejnáročnější. Skrývá opravdu cenný obsah, k dostání je ale za předem danou a samozřejmě zvýhodněnou cenu 2100 Kč, přestože poklad v něm ukrytý je v hodnotě mnohem vyšší. Jako limitka je určen pro odběr, ke kterému se přihlásíte dopředu.

A že patříte mezi loajální nedočkavce, kteří si svou dávku překvapení nechtějí nechat ujít pravidelně? Pak pro vás bude cena ještě nižší – získáte jej za 1800 Kč (od druhého boxu). Není nač čekat – jestli milujete wonderful bestsellery, pak pro vás bude Mystery box šťavnatou ochutnávkou rozbalování vánočních dárků.

Co tento měsíc můžete  rozbalovat?

 

 

Pohlazení v podobě maličkostí

Box kromě top bestsellerů obsahuje také milé dárky, které pohladí duši i kůži. Jaké drobnosti vás potěší tento měsíc? Vybrali jsme dvě must have tohoto podzimu.

Relaxační a zkrášlující olej Oliv' v malé cestovní 30ml verzi, který zažene splín a stres a skutečně políbí pokožku celého těla – třeba po voňavé koupeli.

Obsahuje nejen extrakt z olivových listů, ale i meruňku, slunečnici a malinu.

 

 

 

 

 

 

A když už jsme u olivových listů, nesmělo chybět ani pravé marseillské mýdlo od Fer à Cheval.

Tradiční mýdlo, které můžete použít na cokoli. Je tak šetrné ke kůži, je hypoalergenní, přírodní a biologicky odbouratelné. Navíc jej můžete využít v koupelně, ale třeba také při praní. Náš názor zní... Je zkrátka úžasné.

 

 

TIP: Máte za sebou náročný den? Nalijte si malé množství nahřátého relaxačního oleje Oliv' do navlhčených dlaní a dopřejte si voňavou antistresovou masáž rukou. Přivoňte si a nechte všechny smysly, aby se postaraly o navození stavu dokonalého klidu.

 

(Láska)vá péče pro krásnou pleť

Není nad rozmazlovaní pleti, to dobře víme. V listopadovém Mystery boxu proto nechybí silná dvojka. Tandem, který dokáže viditelně zkrášlit a sjednotit pleť. Ano, i tu nejzralejší. Okouzlí vás v něm měsíční toner Oliv'.

Jde o jedinečné tonikum s lákavým složením, po kterém už teď vaše pleť pokukuje – poskytuje jí totiž aktivní složky z aloe vera, olivových lístků, sedmikrásky a protěže. Pigmentové skvrny, třeste se, je s vámi amen.

 

 

Ale pozor, to ještě není vše... po toneru následuje správná péče. Tedy měla by. Taková péče, kterou vaše pokožka bude zbožňovat. Představte si 19 organických ingrediencí, které tvoří jeden z nejlepších krémů, které známe.

Seznamte se s denní péčí od C.Lavie v hodnotě 2499 Kč – péčí, která hydratuje, vyhlazuje a rozjasňuje po jednom jediném nanesení.

 

Může za to nejen kyselina hyaluronová ve dvou molekulárních velikostech, ale také růžová voda, olej z pouštní datle a třeba taková opuncie. Ideální spojení pro zimní měsíce, kdy pleť dostává opravdu zabrat – darujte jí ochranu a omlazení. Ideálně ve dvou krocích. Krocích, které z beauty rutiny vykouzlí beauty v zrcadle.

 

 

 

Čas nakopnout imunitu

Víte, co je tím nejlepším společníkem v období, kdy útočí bacily a rýma ze všech stran? Přece oregano olej! Máme pro vás v balíčku i oblíbený doplněk stravy – kapsle s karvakrolem z oreganového oleje, na které nedáme dopustit – a to nejen na podzim.

Jmenují se Immune Premium a neobsahují žádné syntetické látky – jen karvakrol a extra panenský olivový olej plný vitaminů A, C a E. Nechybí však ani další přírodní složky – echinacea, ženšenový a česnekový olej, třezalka tečkovaná, kurkuma, chios mastichový a zázvorový olej. Stačí jedna kapsle denně, balení obsahuje 60 kapslí. Výrobcem je navíc Zane Hellas – špička mezi výrobci oregano oleje. Pšt: Chcete vědět více? Googlete – bohužel nesmíme používat zdravotní tvrzení. Doporučujeme začíst se o zázračném organo oleji. No vážně – je báječný'

 

 

Čas na radost je teď

A slovo závěrem? Kdo ví, možná na vás pár boxů s dárky zbylo. Hurá pro ten váš – zajásá srdce, pleť i vnitřní dítě, které se nemůže dočkat Vánoc. Jak my už se těšíme!

TIP: Nechcete příští měsíc přijít o váš box plný krásných dárků? Přihlaste se k pravidelnému odběru už nyní.