Tajemství odhaleno: Mystery box na měsíc říjen je tu!

 

Co zaručeně zatočí s jakýmkoli podzimním splínem? Třeba pořádná dávka radosti a překvapení! Je tu říjnový Mystery box s wonderful přípravky. Co konkrétně se v něm ukrývá? Limitovaný obsah s bombastickou slevou plný toho nejlepšího pro pleť a vaši krásu. Seznamte se, podzimní tajemství konečně odhaleno!

Co je MYSTERY BOX?

Každý měsíc pro vás máme box plný utajeného obsahu – dopředu totiž nevíte, co kupujete. Zato víte, jak velikánskou slevu od nás dostanete! Mystery box je limitovaný, proto je určen pro naše předplatitelky. Prostě si jej můžete už nyní objednat... jednou... nebo jej odebírat třeba pravidelně. Box totiž ukrývá skutečný poklad – obsah vždy v minimální hodnotě 3000 Kč. Aby radost z překvapení byla opravdu maximální, s první objednávkou je box k dostání za 2100 Kč (30% sleva) a s každou další získají loajální zákaznice a zákazníci 40% slevu – tedy každý box za 1800 Kč. A krabice plná zázraků s minimálně jedním bestsellerem stojí za to, že?

 

Co je malé, to je milé

Říjnový box v hodnotě 3186 Kč ukrývá 4 poklady a jednu cestovní miniaturu. Co je v tomto měsíci to pravé drobné překvapení, které rozzáří pleť? Čeká na vás  rozjasňující maska od Oliv. Ta jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty, zlepšuje mikrocirkulaci a okysličuje pokožku. Možná vás o účincích tohoto pohlazení pleti přesvědčí složení: obsahuje bílý jíl, aloe vera, jojobu, bambucké máslo, extrakt z olivových listů, mrkev, zelený čaj nebo třeba protěž. Pár minut dvakrát týdně

ROZJASŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA 9 ML

– a vaše pleť zase zazáří. Jako v létě, i když je tu podzim! 

 

Svěží, hydratovaná a krásná pleť? Třeba hned!

Jak ukončit všední den, aby pleť dostala vše, co potřebuje? Osvěžte ji! Při odlíčení je nutné pokožku dočistit a hydratovat. Právě proto v balíčku čeká svěží  hydratační voda od Oliv.   

SVĚŽÍ HYDRATAČNÍ VODA

Obsahuje okurku, protěž, zelený čaj, extrakt z olivových listů a aloe vera. Jde o osvěžující tečku za celým dnem, díky které bude pokožka čistá, chráněná a připravená na péči, kterou jí chcete dopřát na noc. A o to večer jde, že?

 

Francouzský gentleman opět v akci

L’Odaïtès. Magické slůvko, které my ve Wonderful opravdu zbožňujeme! Aby ne, když jde o bestselling značku, která omámila nejen naše smysly, ale i smysly nadšených zákaznic. A aby každý, kdo rozbalí Mystery box, mohl věnovat rozzářený pohled na jeho úžasný obsah, nesměl chybět náš nový revitalizující oční krém.

Ne takový, co slibuje výsledky, ale takový, který si zamilujete od prvního pohledu do zrcadla! Díky obsahu patentované dermochlorelly totiž účinně bojuje s otoky, kruhy pod očima a vráskami. Revoluční extrakt z chlorelly ve společnosti výtažku z borůvkových lístků a nektaru z datlí podporuje krásný a svěží pohled – zkrášlením citlivé pleti okolo očí. Konečně zpevnění očních kontur! 

 

Krásné a svůdné rty? Hračka!

Podtrhněte svůj podzimní look nádhernými rty. V balíčku čeká nádherná matná rtěnka Miss W PRO. Není ledajaká – je totiž pečující a bez obsahu toxických látek. 

MISS W PRO MATNÁ RTĚNKA

Odstín 131 čeká na své hrdé majitelky, na takové, které si své rty hýčkají, i když jsou oděné do odvážné červené s nádechem malinových tónů. Díky olejům jsou rty nejen pigmentované, ale především hydratované a pružné a měkké a tak krásné. Co víc dodat?  Tuhle rtěnku do kabelky potřebujete!

Podzimní dávka zeleně

Potřebujete do sebe denně dostat dávku zeleně? Vsaďte na chlorellu.

CHLORELLA ORGANICKÁ 200 TABLET

Chlorella v tabletách pro snadné užití obsahuje vitamin B12, železo a jód, aminokyseliny, beta-karoten, draslík, fosfor a zinek. Kromě toho, že jde o nutriční bombu, je také zdrojem chlorofylu – tím se může stát prostředkem pro detoxikaci. A co dokáže? Protože dle zákonů můžeme používat jen schválená zdravotní tvrzení, začtěte se na internetu do účinků výjimečné chlorelly. Je totiž jednoduše skvělá.

Proč chlorellu od Kiki Health? Je bez obsahu plnidel a 100% čistá – a čeká v Mystery boxu měsíce října. BOXU, který rozzáří třeba i váš podzim. Třeba? Vlastně určitě!