Srpnové tajemství odhaleno! Co skrývá Mystery box?

Mystery box je něco jako naše pravidelná kouzelná krabice plná exkluzivních dárků – je tady pro všechny, kdo milují překvapení tak, jako my (nebo pro ty, kdo nechtějí strávit hodiny a hodiny na e-shopu a raději nechají vybrat nás:)).
Tajuplné boxy s wonderful obsahem si navíc můžete předplatit, protože tak na vás počkají s ještě atraktivnější slevou. Dnes ale nebude řeč o boxech obecně, raději se s námi vrhněte na letní unboxing.
Co se skrývá uvnitř srpnového Mystery boxu? Co rozmazlí vaši pleť, co zvláční ruce a k čemu si přivoníte? Odhalte s námi tajemství... třeba hned teď!

 

Zdraví na prvním místě? No jasně!

Zdraví a krása začínají uvnitř – s oblibou říkáme. A je to pravda! Přesně proto v balení najdete zelenou bombu pro vnitřní užití: 20g balení Superfood od KIKI Health. Co umí? Jedná se o zelený superdoplněk stravy all-in-one, který vás nabije na celý den. Obsahuje totiž směs rostlin, zeleniny, mořské zeleniny, řas a bakteriálních kultur spolu s enzymy. A co s ním? Přidejte si zelenou špetku do džusu či smoothie – a váš wonderful den může začít!


Zrcadlo, zrcadlo, kdo má nejkrásnější pleť?

V balíčku nikdy nesmí chybět bestseller, tedy produkt, který boří očekávání a milujeme ho. Vy, my, všichni. Tentokrát v boxu najdete... exluzivní pleťové sérum. Elixír mládí od L'Odaïtès. Jediný a skutečný elixír, který funguje od prvního použití. Jak je to možné? Obsahuje totiž speciální kombinaci aktivních organických látek: opunciový olej, meruňkový olej, voňavé neroli a silný rozmarýn. Výsledkem je regenerovaná, rozzářená a hedvábná pleť, která vypadá viditelně mladší. Jde o hydratační poklad, kterého se vaše pokožka nebude chtít vzdát – ostatně, přečtěte si recenze. Nebo už také patříte mezi závislé? Pak není nic lepšího, než si rozbalit srpnový box.


Podkovu pro štěstí? A co třeba rovnou dvě!

Fer à Cheval (v překladu podkova) je náš francouzský oblíbenec. Aby také ne, když nese kus historie! Původní mýdlárna z Marseille vyniká tradičnímu postupy zmýdelnění olejů a my zkrátka milujeme všechna ta úžasná mýdelka, která na rozdíl od těch běžných nevysušují kůži.
Kromě voňavého toaletního mýdla najdete v balíčku praktický a luxusní krém na ruce. Krém, který už nedáte z ruky. Ruce jsou po něm nesmírně vyživené, hydratované a jemné. No, a samozřejmě i voňavé.

Co je malé, to je milé. Miniaturky jsou tu!

Zmenšená balení mají své kouzlo. Hodí se na cesty, nahradí vzorečky nebo se stanou vtipným dárečkem pro kamarádku. Proto jsme do srpnového boxu přibalili pár malých balení – a testování může začít.
Objevovat můžete krásu severské přírody s lotyšskou Dabbou a 3 miniaturními baleními produktů.

Ale to nejsou jediné miniaturky, které vás čekají v balíčku – pro ještě větší radost nesmí chybět ani set pro krásnou pleť L'Odaïtès.

 

Ten obsahuje to nejlepší. Antioxidační neviditelnou masku, šetrný peeling a intenzivní anti-ageing krém. A čím krásný letní box završit? Přibalili jsme vám novinku pro nádherný pohled. Nový oční krém od L'Odaïtès už znáte, díky vzorečku jej konečně můžete vyzkoušet. Tak co, užili jste si unboxing tak, jako my?

P.S. Někdy (většinou) jsou boxy... bleskurychle vyprodány. Přesně to je důvod, proč je tak výhodné ťuknutí na tlačítko PRAVIDELNÝ ODBĚR. Zrušit jej můžete kdykoli, ale ten pocit, že se můžete začít těšit... je k nezaplacení! Brzy se těšíme s dalším unboxingem.