Přírodní dekorativní kosmetika která předčí všechna očekávání

Víte, že se do těla vstřebá až 60 % látek obsažených v kosmetice, kterou běžně používáte? Bohužel vždycky tyto látky nejsou pro lidský organismus zcela neškodné, zejména pokud používáte klasickou kosmetiku obsahující syntetické přísady. Stačí opravdu malé množství a při soustavném každodenním používání se jejich negativní účinek na lidský organismus násobí. Naštěstí ale existuje přírodní dekorativní kosmetika, která bere ohled jak na spotřebitele a jeho potřeby, tak na životní prostředí. Ta, kterou se dnes budeme zabývat, se jmenuje Miss W PRO.

 

Kdo stojí za vznikem přírodní dekorativní kosmetiky Miss W PRO?

Značku Miss W založila francouzská proaktivní společnost Nature.cos, která dodržuje sociálně-ekologické zásady. Společnost je zaměřená na výrobu přírodní dekorativní kosmetiky. To znamená, že respektuje člověka, přírodu a životní prostředí a na základě toho také postupuje. Vše navrhuje v souladu s principy udržitelného rozvoje, a proto se také soustředí na ekologický design jednotlivých produktů a jejich obalů. Jako jedna z mála společností totiž myslí na budoucnost. Jejím závazkem není pouze uspokojit potřeby současné generace, ale také zajistit to, aby bylo možné ve stejné míře plnit potřeby generací následujících. Z toho důvodu neustále přichází s novými inovacemi v oblasti pracovních postupů, výroby, přístupu ke kosmetice a technologiím.

Vysoce pigmentovaná a přírodní dekorativní kosmetika za dostupné ceny

Filozofie značky spočívá v tvorbě vysoce kvalitních produktů z přírodních látek, které zároveň:

  • šetří životní prostředí
  • jsou silně pigmentované
  • neiritují pokožku
  • mají dlouhou výdrž

To se této značce daří plnit ve všech ohledech. Dalo by se tedy jednoduše říci, že přírodní dekorativní kosmetika Miss W v sobě snoubí krásu a ekologický přístup. 

Je pro vás kvalita přírodní dekorativky na prvním místě?

Opravdovost toho, že je přírodní dekorativní kosmetika Miss W vyrobena z přírodních složek, potvrzují certifikace Ecocert a COSMEBIO®. Tyto organizace stanoví přísná a přesně definovaná pravidla. Aby mohla přírodní dekorativní kosmetika takové certifikace získat, musí být:

  • samozřejmě přírodní
  • netestovaná na zvířatech
  • její obaly musí být recyklovatelné či biologicky odbouratelné

Loga těchto osvědčení můžete najít na každém obalu značky Miss W PRO. Francouzská značka Miss W PRO je označena ochrannou známkou COSMEBIO®, která je udělena pouze kosmetickým produktům, jež jsou v souladu s přírodou a jsou zcela organické, tedy nechemicky ošetřené. Můžete si proto být jista, že při výrobě ani při zpracování výrobků této značky nebyly použity žádné petrochemické deriváty, a tudíž v ní nenajdete parabeny, minerální a syntetické oleje, syntetické vůně ani barviva. 


Přírodní makeup Miss W padne do oka každé moderní ženě jdoucí s dobou

Značka Miss W PRO je tady pro všechny náročné, odvážné a sebevědomé ženy, kterým leží na srdci životní prostředí a mají chuť se samy aktivně účastnit změny k lepšímu. Tento krok kupředu může učinit každá z nás. Stačí mít vůli, touhu a kuráž. Odměnou vám za to bude dokonalý přírodní make-up se správnou dávkou pigmentace. Miss W bourá rozdíly mezi klasickou a přírodní kosmetikou a je důkazem, že i pomocí bio kosmetiky lze dosáhnout stejných výsledků jako líčidly od největších profesionálních značek. Navíc s nenahraditelnou přidanou hodnotou!