Nechte vaši pleť, aby se zamilovala: Přírodní anti-aging sérum – Le Serum

Jednoho dne potkala křehká ženská pleť francouzského gentlemana jménem Le Serum. Stačilo sotva pár doteků a každý její pór se bláznivě zamiloval. Tohle však nebyla obyčejná aférka. Tohle je dlouhodobý vztah – a pokožka obličeje a dekoltu se ho jen tak nehodlá zdát.

Přírodní anti-aging sérum z Provence

Le Serum je jednoznačně synonymem luxusní přírodní kosmetiky. Tento báječný přírodní anti-aging sérum je připraven s láskou a respektem k pleti – protože každá je jedinečná. Léty prověřený výrobce Théophile Berthon se od prodeje vlastních tradičních mýdel vypracoval na zcela novou úroveň. Při pochopení kosmetiky jako komplexního prostředku pomoci, radosti a krásy se výrobce posunul a začal produkovat unikátní a čistě přírodní produkty, které zaujmou na první pohled nejen slušivými obaly, ale především složením a účinky. Francouzský šarm je perfektně promítnut do koncepce vytváření moderní kosmetiky, jíž se značka chlubí. Textura a vůně jdou ruku v ruce s účinností a autentičností. Právě hravé kombinace přírodních rostlinných výtažků postupně daly vzniknout něčemu, co si snadno zamilujete vy i vaše pleť.

Není sérum jako sérum

Ostatně, to dokazuje rovněž neuvěřitelně jemná a nenásilná textura bestselleru jménem Le Serum. Absorbce je totiž tak rychlá, že nestačíte ani vyslovit jeho název. Jestliže jste si myslela, že olejové sérum musí být mastné, pak se nechte přesvědčit o opaku. Le Serum je 100% přírodní anti-aging sérum. Složení je stejně jednoduché, jako jeho použití. Pět báječných přírodních olejů doplňují dva druhy mořských řas – a právě v tom spočívá kouzlo omlazující magické tekutiny, skryté v roztomilé lahvičce s nezbytným kapátkem. Pojďme se ale raději podívat, k čemu sérum slouží a jaké poklady se v něm skrývají. 

Le Serum působí regeneračně, má omlazující efekt, hydratuje a vyživuje

Výtažky z mořských řas pomáhají zlepšovat syntézu kyseliny hyaluronové a působí proti ztrátě kolagenu. Přírodní olejíčky zase působí jako antioxidanty, navíc obnovují a vyživují pokožku. Pocit na pleti je příjemný a lehký. Pleť nepne, není suchá a již po několika dnech jsou viditelné změny. Vypnutí není jen planý slib přírody – příroda totiž nelže. A za vše mohou tito pachatelé:

Olivový olej

Proč mají jižanky tak krásnou pleť? Protože olivový olej obsahuje vitamíny A, B, C a E a dokonale hydratuje. Je výživný, změkčující a urychluje regeneraci. Zklidňuje pokožku poškozenou vlivem počasí, ať už jde o prudký vítr nebo horké sluneční paprsky. Zkrátka a dobře – v Le Serum nemohl chybět.

Avokádový olej

Výjimečnou péči věnuje pleti avokádový olej, který je oblíbený pro uklidňující a hojivé účinky. Podobně jako olivový olej podporuje regeneraci, proto se ve složení doplňují jako správní parťáci. 

 

Olej z meruňkových semen

I pro citlivou pleť je vhodný olej z meruňkových semen, lisovaný za studena. Je bohatý na mastné kyseliny a snadno proniká do hlubších vrstev pokožky. Oživuje i unavenou pleť a podporuje její elasticitu. A o to přece jde!

Makadamiový olej

Seznamte se, tohle je statečný ochránce vaší pleti. Makadamiový olej jí je kromě bodyguarda ještě užitečným služebníkem – poskytuje jí výživu a hydrataci. Je rychle vstřebatelný, aniž by na pleti zanechal mastný film. Ocení ho i ta nejkřehčí pokožka.   

Slunečnicový olej

Kdepak, slunečnicový olej se nehodí jen do kuchyně. Vysoká koncentrace vitamínu E z něj dělá pomocníka, který se postará o výživu, hydrataci a revitalizaci pleti.

 

Řasa Alaria Esculenta

Extrakt této mořské řasy stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, která pomáhá udržet mladistvý vzhled pokožky. Má však ještě jednu superschopnost – zabraňuje ztrátě kolagenu. A vrásky či stárnutí pleti? Nebudou mít šanci. 

Řasa Laminaria Ochroleuca

Hnědému druhu řasy je někdy přezdíváno zlatá řasa. Jde o rytíře, který chrání kůži před poškozením chladem, sluncem či znečištěním. Nikdo a nic nemá šanci! 

 

Sečteno a podtrženo

Láska na první kapku se může přihodit i vám – a je úplně jedno, kolik vám je let. Ranní a večerní rituál by měl následovat po vyčištění pleti. Na suchou a čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu stačí nanést pár kapek a rozetřít. Varujeme vás však, používání Le Serum je návykové. Víme to… protože jsme ten báječný přírodní anti-aging sérum vyzkoušeli na vlastní kůži.