Peeling s granátovým jablkem od značky Biofficina Toscana

Peeling s granátovým jablkem od značky Biofficina Toscana

U značky Biofficina Toscana jste si již zvykli na unikátní máslovité peelingy, které díky svému bohatému obsahu másla a olejů vyživují kůži do hloubky, jinými slovy produkty, které spadají do tradičního a klasického pojetí tělových peelingů: vyžadují nějaký ten čas na relaxaci a hýčkání!

Peeling s granátovým jablkem značky Biofficina Toscana

To je něco naprosto odlišného CO TŘEBA NOVÉHO NEBO JEDINEČNÉHO?! V podstatě tyto peelingy na bázi rostlinných másel vyžadují jenom trochu času k aplikaci na vaše tělo a poté se stačí jen opláchnout. Na vaší kůži nezanechají žádný ulepený a mastný pocit, po každé sprše či koupeli ji zanechají příjemnou na dotek. Proto je vhodný:
  • pro jedince se suchou pokožkou
  • pro ty, kteří prostě jen preferují máslovitou texturu peelingů
  • pro lidi, kteří se po koupeli neradi mažou krémem
Jednoduše je vhodný pro ty, kteří si každý den chtějí užít trochu času jen pro sebe.

Proč přišla Biofficina Toscana na trh s novým peelingem?

Odpověď je jednoduchá, všechno na tomto peelingu je zcela jiné. Vždy jsme se rádi odlišovali, rádi vytváříme produkty, které jsou v něčem jiné, nové, ale co je nejdůležitější – speciální produkty vždy v něčem vynikají nad těmi ostatními! Ve skutečnosti se peeling s granátovým jablkem může chlubit nejen tradičními vlastnostmi běžného peelingu, ale také má něco navíc – je to totiž také vyživující, hydratační a čistící peeling!

Začněme tím nejdůležitějším úkolem peelingu: exfoliace

Jinak řečeno odstraňování odumřelých buněk kůže, obnova a posílení pokožky. Navíc, obroušení staré kůže je potřebné především v tomto ročním období, kdy kůže po letním opalování potřebuje být hýčkána a připravena na nadcházející podzim. Vysoká exfoliační schopnost peelingu spočívá v kombinaci různých velikostí exfoliačních částeček, které se skládají z rozdílných, avšak vzájemně se doplňujících látek jako jsou:
  • zrníčka z organických granátových jablek
  • mořská sůl
  • cukr
  • hydrogenuhličitan
Pro peeling z granátových jablek je použit speciální prášek získaný ze sterilizovaných semínek granátového jablka za pomocí tepelné úpravy, kterou umožňují standardy organické kosmetiky šetrné k životnímu prostředí. Mořská sůl je bohatá na minerály, jako například na jód a magnézium. Zrnka cukru jsou menší než zrnka soli, činí je méně agresivní a více příjemnou složkou peelingu i na citlivějších místech těla.

Je to opravdu peeling z pravých granátových jablek

Obsahuje organická zrníčka granátového jablka a také organickou šťávu z granátových jablek, která revitalizuje pokožku pro kompletní efekt regenerace. Šťáva z granátových jablek má ovšem také stahující, obnovující a antioxidační účinky, zároveň také kůži vyživuje díky podílu polyfenolů. Exfoliace tímto peelingem je jemná, zároveň velmi efektivní a je doplněna o revitalizační schopnosti šťávy z organických toskánských granátových jablek.

Druhým úkolem peelingu je vyživovat kůži, činit jí jemnou a hladkou

Přestože má jinou texturu než náš další tělový peeling, peeling z granátových jablek je bohatý na rostlinné máslo, oleje, včelí vosk a neobsahuje žádnou vodu. Konkrétně se jedná o organický olivový olej, který je nabitý esenciálními mastnými kyselinami, fytosteroly, skvalenem a vitaminem E, dále o organický sezamový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, linolovou a další minerální látky, jako je fosfor, vápník a kyselina ricin olejová. Směs olejů a másel skvěle vyživuje a změkčuje, díky svým přírodním vlastnostem je také skvělým antioxidantem.  

Speciální vlastnosti peelingu z granátových jablek

Všechny výše popsané funkce jsou možné jenom díky jedinému peelingu, a to velmi jemnou a vysoce efektivní cestou. Řekněme si něco o speciálních vlastnostech peelingu z granátových jablek.speciální texturu, pouze z čisté směsi olejů a másel. Peeling jde totiž lehce spláchnout, nezanechává pokožku mastnou ani nikterak ulepenou, naopak ji zanechá krásně jemnou a vláčnou. Dalším nejzajímavějším efektem je čistící účinek poskytovaný cílenou kombinací inovativních aktivních látek na rostlinné bázi. Díky tomu se tedy ke schopnostem peelingu přidává další: šetrné čištění doprovázející výše zmíněnou hydrataci a exfoliaci. To znamená, že se nejedená jen o klasické čištění, během kterého pokožku pouze něčeho zbavujeme, ale také o „doplňování a kompenzování“, což zajišťují vyživovací schopnosti a látky peelingu již během samotného exfoliačního a čistícího procesu. To zajišťují přírodní másla, oleje a minerální soli.

Idealní peeling pro suchou pokožku

Peeling z granátových jablek je ideální pro suchou pokožku, která byla dlouhodobě chemicky zatěžována, např. chlorem z bazénu či častým mytím. Pomáhá zachovat přirozenou lipidovou vrstvu. Peeling doporučujeme jako občasnou alternativu k běžnému organickému mycímu prostředku, můžete jej užívat spolu s jinými produkty, pouze na vámi vybrané části těla a ve vámi určené dny. Ani tento produkt byste neměli používat příliš často, jelikož celá idea péče o tělo by měla být založená na snaze zachovat normální stav pokožky a na snaze příliš pokožku nedráždit.

Peeling značky Biofficina Toscana tedy zvládá několik funkcí v rámci jednoho produktu

Je velmi snadné a rychlé ho aplikovat a také smýt. Je ideální volbou pro všechny žijící hektickým životem a překonává klasické koncepty pečující kosmetiky, které do této chvíle vždy vyžadovaly více času na relaxaci a nárokovaly si klidné a tiché prostředí. Přesně to bylo kdysi typické pro běžné peelingy! S peelingem z granátových jablek značky Biofficina Toscana vám k revitalizaci, šetrnému čištění, exfoliaci a ochraně pokožky stačí pouze pár minut, protože pečovat o sebe je důležité v každé době, ne jen pokud máte zrovna čas. S naším peelingem se může vaše chvilka proměnit v příjemnou denní rutinu, které se nemusíte jen tak vzdát!