Májová romance s elementem ohně. Nechte hořet radost!

Podle tradičního čínského kalendáře je tu sezona ohně. A léta. Příležitost nechat hořet radost! Propojte se s teplem, sluncem, radostí i vlastním vztekem. Je čas plápolat v souladu s přírodou!


Oheň je spojen se srdcem. Spojte se s tím svým a nechte se unášet májovou energií, která je ovlivněna elementem ohně. Právě 5. května startuje sezona tohoto zářivého energického prvku. Co to bude znamenat?

 

Měsíc květen, jinový dřevěný had

Měsíci květnu vládne jinový dřevěný had. V čínské astrologii je spojován s moudrostí, ale i vtipem. Cílevědomostí, ale i tichem. Můžete mít ambice, aniž byste přišli o svůj vnitřní klid. To je pocit, který vyvolává květnový had – tiché rozjímání nad cíli, aniž byste dali průchod pochybnostem. Had sice zprvu analyzuje a kalkuluje, ale když už se dá do pohybu, je to rychlý pohyb k cíli.


Kromě hada vládne máji prvek dřevo. Jinové dřevo je symbolem odolnosti a diplomacie. Proto je jinový dřevěný had průvodcem přátelským, který poskytuje cenné rady. Stačí (si) naslouchat a toho hada objevit. V sobě.


Jaký bude ohnivý měsíc květen?

Stačí malá jiskra a může vzplanout velký oheň. V praxi to podle čínského horoskopu znamená, že můžete pocítit příval touhy po změně, silných emocích, velkých přáních a snech. Had tu bude pro vás – aby vám dodal ohniště – zkrocení ohně. Rovnováhu, rozvahu a odstup.

 

 

Zkrotit oheň? Pomůže element kovu

Jaký prvek vám pomůže zkrotit někdy až příliš horký oheň? S plameny si poradí kov. Vůně Elementals Metal napomůže procesům, které jsou zažehnuty. Dodá vám jasnost, moudrost a sebereflexi na cestě tímto měsícem. A jak s vůní Metal zavoníte sobě i okolí? Uklidní vás lehký koriandr s dávkou kardamonu. Nádech kouřové břízy v doprovodu semínka fenyklu probudí jemnou čistotu tuberózy. Tato kombinace posílí váš vnitřní klid. A nejen to – také ochranu před spalujícím žárem ohně. 


Máte strach, že vám Kov nezavoní? Pořiďte si set Eelementals, přivoňte ke všem prvkům a intuitivně brzy poznáte, který je ten váš. Bude to voda? Oheň? Země? Nebo dřevo


Ohnivě dobré dny na květen:

  • Krok kupředu? Ideální je 6. květen
  • Můžete založit zcela nový projekt a uspět – nechte to na 14. května
  • Skvělým dnem na investice do sebe a své budoucnosti je 17. května
  • Trápí vás hádka s blízkým? Vyřešit ji můžete 19. května
  • Den průlomu připadá na 26. května. Co změníte vy?