Krása a zdraví v souladu s přírodou: seznamte se s KIKI Health

Když se řeknou doplňky stravy, jistě si představíte lékárnu plnou nejrůznějších přípravků. Jenže i tento trh má své velké ALE. Třeba: Ale jsou takové přípravky opravdu tak účinné, když obsahují spoustu plnidel a syntetických látek? Právě touto otázkou jsme se zabývali i my ve Wonderful. A právě proto vás teď seznámíme s KIKI Health, britským výrobcem vitaminů, minerálů a živin. Zcela přírodních. Čistých. Takových, jaké máme rádi my a ještě více naše tělo.

Dlouhé hledání čistých, vědomých rostlinných produktů, které by nebyly jen v líbivém marketingovém obalu, ale které by skutečně účinkovaly. Takové hledání předcházelo objevu KIKI Health, prémiového, zcela čistého přírodního produktu, který byl stvořen na základě přirozené moudrosti místních farmářů ve vzdálených a nekontaminovaných oblastech a vyráběn s minimálním zpracováním a dopadem na životní prostředí. Tak, aby byly zachovány důležité živiny. Baleno čistě, bez plnidel, umělých barviv a konzervačních látek. Zkrátka takový kousek přírody pro zdraví, který funguje. Protože v jednoduchosti je přece krása. 

Inovace a čistota

Inovativní doplňky v sobě skrývají skutečně kvalitní a aktivní látky z rostlinných, bezlepkových a veganských ingrediencí. Koncept se zrodil z touhy po dosažení cíle, kterým je optimální krása, zdraví a pohoda – a právě proto výrobce KIKI Health nemohl sáhnout po menší kvalitě než té nejvyšší. Ostatně, to potvrzuje i certifikace Organic Soil Association (min. 70 % ingrediencí musí pocházet z eko. zemědělství, zdravotní nezávadnost pro spotřebitele a bio původ surovin) a EU BIO.

Čisté doplňky znamenají především přirozenou vnitřní krásu. Naše přísady pocházejí výhradně z přírody. Udržujeme výživový obsah co nejblíže původnímu ovoci nebo rostlině, a proto si zachováváme plný potenciál každého ovoce či rostliny. “ Cary Kikis, zakladatel a CEO

KIKI HEALTH Nature's Living Super Food

V nabídce KIKI Health nenajdete jen vitaminy, ale i minerály a základní rostlinné aktivní látky. Rozmanitost produktů, mezi kterými nechybí ani tolik oblíbené vitální houby, je založena na celkové síle očistit, detoxikovat, léčit a vyživit. Součástí filozofie výrobce je víra, že zdraví je základem štěstí a harmonie – proto značka prosazuje zdravý životní styl a stravování – a většinu produktů si snadno smícháte s oblíbeným nápojem či smoothie. 

WONDERFUL PODZIMNÍ TIP: Všichni dobře víme, jak je to v těchto dnech s naší imunitou. Věděli jste, že tropická třešeň acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C? A právě čistou, za studena lisovanou Acerolu najdete v naší nabídce KIKI Health. Jde o skutečnou céčkovou bombu. A proč právě tento přípravek? Protože přírodní vitamin C je pro tělo mnohem lépe vstřebatelný než syntetický. 

KIKI HEALTH Acerola Powder

Proč právě KIKI?

Proč užívat právě doplňky výživy KIKI Health? Kromě čistého složení si můžete vybrat podle zaměření přípravků, nebo si dopřát některý z komplexních přípravků. KIKI Health vyrábí účinné přírodní doplňky pro celé tělo. 

 • pro lepší spánek/ podporuje lepší a kvalitnější spánek
 • pro zdraví srdce/ pomáhá nastolit rovnováhu krevního tlaku a snížit hladinu škodlivého cholesterolu
 • pro rovnováhu organismu/ pomáhá nastartovat imunitní systém
 • pro zvýšení flexibility/ podporuje klouby a svaly
 • pro rovnováhu mysli/ odbourává stres
 • pro ustálení váhy/ snižuje chuť k jídlu, podporuje metabolismus

BLEND na každý skvělý den

Představte si mix, který konečně neobsahuje jen některé známé superpotraviny nebo jen ty zelené, ale od všeho trochu – kombinaci toho nejlepšího z přírody. Ze země a moře. Přesně takový je Nature's Living Superfood Organic Blend. Mix zelených potravin, rostlinných šťáv, mořské zeleniny a řas, enzymů a bakteriálních kultur. Podporuje každodenní nutriční potřeby lidského těla, zároveň nechybí zmíněné enzymy pro optimální vstřebávání živin ve střevech. Navíc bez plnidel. A konzervantů. Rostlinná zelená bomba. Alkalizující přípravek, ze kterého nezezelenáte, ale vaše forma dostane zelenou. Můžete přimíchat do džusu, vody, do smoothie či alternativně do pokrmu. Blend je balen v jantarovém skle pro optimální výživovou konzervaci, svěžest a čistotu, ostatně jako i ostatní přípravky. Tohle je vskutku úžasný mix – a my už jsme se nemohli dočkat, až vám jej představíme. Ochutnáte?

Harmonie zdraví pro zdravou krásu

KIKI zkrátka věří v přidání těch nejčistších ingrediencí s nejvyšší možnou účinností. Všechny přísady jsou samozřejmě pečlivě vybírány a eticky zpracovány, aby ty nejdůležitější látky zůstaly živé a účinné. Maximálně prospěšné. Zvolené kombinace také nejsou náhoda – vícedruhové přípravky jsou opět namíchány s důrazem na vysokou efektivitu. KIKI je nakonec nejen oslava přírodního bohatství, které lidskému organismu prospívá, ale i harmonie zdraví těla i duše. Harmonie, která ústí v opravdovou a zářivou krásu každého z nás.

Usnesení KIKI Health:

 1. Nejkvalitnější rostlinné organické přísady.
 2. Etika, integrita a čistota při získávání surovin a výrobních postupů.
 3. Důležitost sledovatelnosti přísad.
 4. Certifikované ekologické pěstování nebo divoce rostoucí rostliny ve volné přírodě.
 5. Žádné kompromisy s přísadami, pojivy, plnivy nebo jinými nepříjemnými látkami.
 6. Neozářené a bez GMO.
 7. Plně biologicky dostupný potravinový nutriční potenciál.
 8. Bez lepku a mléčných výrobků, vhodné i pro vegetariány a vegany.

Další důkaz toho, že to jde i jinak. Návrat k rovnováze mezi člověkem a přírodou. Návrat ke kořenům. K využití potenciálu rostlinného bohatství Země. Tak proč si nedopřát to, co příroda nabízí?