Jak začít s BIO dekorativní kosmetikou

S BIO dekorativní kosmetikou můžete být stejně krásná jako s tou konvenční. A nebo taky ne – ještě krásnější. I make-up může pečovat o vaši pleť a dokonce pracovat na jejím zlepšení. Zkuste organickou dekorativku – příjemně vás překvapí, co umí – tedy kromě vašeho zkrášlení.

Možná to znáte – po odlíčení všech těch silikonových a chemických přípravků, jako jsou primer, make-up a pudr, nanášíte pečující kosmetiku, aby napravila škody na pleti po náročném dni. Ale co kdyby se vše změnilo? Co kdyby báze, make-up i pudr pečovaly bok po boku o vaši pleť? To není utopie – to je organická dekorativní kosmetika. Ať už je řeč právě o make-upu, rtěnce či očních stínech, jedno mají společné – jsou plné přírodních složek v BIO kvalitě, a právě díky nim nedostane vaše pleť zabrat, ale dostane to, co potřebuje – výživu, hydrataci a péči.

Zbavte se strachu

Mnoho žen má pochybnosti o kvalitě přírodní dekorativní kosmetiky. Nahradí pigmentace, textura a výdrž vlastnosti konvenčních značek? Nebojte se – i BIO dekorativka vás dokáže přesvědčit svým umem. Krásné odstíny, vysoká pigmentace a nádherné líčení pro každou příležitost jsou překvapivou samozřejmostí. Tím největším benefitem je pak pečující složení. Žádné ucpávání pórů nečekejte. Naopak – pěstujte krásnou pleť. S přírodní kosmetikou jí dopřejete nejen ochranu a péči, ale také ji necháte volně dýchat.

Začněte postupně

Nemusíte hned vyměnit veškerý obsah kosmetické taštičky, abyste vyzkoušela BIO dekorativní líčidla. I vy můžete začít postupně. Stačí se vyhnout nejčastějším chybám a pozvolna vyměnit třeba jen jeden nebo dva přípravky, které používáte na denní bázi. Abychom vám začátky usnadnili, přinášíme informace o základních nezbytnostech, které jsou součástí běžného denního líčení. Přírodního líčení.

Přírodní make-up

Kvalitní organický make-up dokáže zázraky. Díky jeho složení a péči možná brzy nepoznáte rozdíl mezi nalíčenou a nenalíčenou pletí. Nechová se úplně stejně jako běžný make-up – díky absenci silikonů, které stojí za ucpáváním pleti a za jejími nedokonalostmi. Bio make-up nabízí lehké až střední krytí, které poskytuje pocit druhé kůže. Co umí perfektně, je přirozené sjednocení pleti. Pozor si však dejte na špatný výběr odstínů. Nejčastější chybou je výběr tmavšího tónu, než ve skutečnosti odstín pleti vyžaduje. Pokud si nejste jistá výběrem, můžete barvu make-upu vyzkoušet na hřbetu ruky nebo na krku. A co je nejdůležitější? Trpělivost vám přinese skutečné zkrášlení pokožky – nejen v každý den nalíčení, ale také po odlíčení – protože o vaši pleť se přírodní make-up skutečně postará.

Organické rtěnky

Jste to, co jíte. Ale určitě nechcete jíst rtěnku plnou syntetických látek, parfemace a olova. Právě proto jsou organické rtěnky ideální změnou pro vaši krásu i zdraví – protože průměrná žena sní za život až dva kilogramy rtěnek! Přírodní rtěnky ty konvenční hravě strčí do kapsy. Překvapí vás nádhernou sytou pigmentací a příjemnou texturou. Jsou totiž vyrobeny pouze z olejů, másel a minerálního pigmentu. Co to znamená? Vlastnostmi plnohodnotný balzám na rty vám dokáže propůjčit smyslné a krásné rty v požadovaném odstínu. Navíc se nemusíte bát vysušených rtů – naopak. Jemné, hydratované a vyživené rty. S rtěnkou i bez.

BIO řasenky

Přejete si mít krásné řasy? Zahoďte běžnou řasenku a séra pro růst řas. Pořiďte si prostě přírodní řasenku. Díky obsahu pečujících olejů budete mít řasy jako mrkací panenka. Může za to především magický ricinový olej, který pečuje, vyživuje a podporuje růst řas. Pokud tedy nevíte, kde začít, zkuste nastartovat změnu právě BIO řasenkou – protože krásné řasy jsou ty přirozené.

Oční stíny

Milujete líčení a hrátky s looky? Pak jistě oceníte pestrý výběr odstínů BIO očních stínů s vysokou pigmentací. Výdrž a variabilita výběru běžně konkuruje konvenčním značkám, avšak oproti nim přírodní stíny pečují o citlivou oblast okolo očí. Právě v této části obličeje je kůže velmi tenká, proto je důležité dbát na složení přípravků, které kolem očí nanášíte. Nejrůznější barvy a finiše potěší i ty nejnáročnější make-up artisty.

Aby krása krásou byla

Odvděčte se své pleti – dopřejte ji hýčkání. I líčení může být pečující rutinou, když sáhnete po správné kosmetice. Většina BIO dekorativní kosmetiky navíc překvapí multifunkčními možnostmi využití. Tužku na rty můžete použít také jako tvářenku nebo oční linky, a naopak tužku na oči můžete nanášet třeba na rty. Začněte si užívat líčení třeba s přípravkem, který používáte nejčastěji – i malá změna nastartuje velké věci. Dopřejete si více než bezchybný make-up – bezchybnou a zdravou pleť.