Exotický poklad pro pleť z Amazonie: Inca Inchi a amarantový olej

Exotický poklad pro pleť z Amazonie: Inca Inchi a amarantový olej

Že oleje pohladí pleť, to dávno víme. Co se ale seznámit se dvěma exotickými laskači pokožky, kteří za vámi přicestují až z daleké Amazonie? Dnes pro vás máme rande s Inca Inchi a amarantovým olejem, které vám už nedají spát. Minimálně vaší pleti ne, protože ji dokáží probudit do krásy!

Inca Inchi. Hydratace, která nemá hranice

Inca Inchi olej patří mezi vysoce účinné hydratační oleje, které napomáhají udržet vlhkost pokožky a zároveň jí dodat vitální jas. Právě to je důvod, proč patří mezi vyhledávané, ač zatím méně známé přírodní poklady v péči o pleť. Olej je získáván ze semen rostliny která se vyskytuje v Amazonii v Jižní Americe. Semínka jsou přezdívána jako horské amazonské arašídy – a právě z nich je získáván za studena lisovaný vzácný olej, který je doslova nabitý antioxidanty a mastnými kyselinami. Díky blahodárnému složení je úžasný pro suchou a citlivou pleť. Funguje jako změkčovadlo a ochrana kůže.

Co ještě amazonský poklad dokáže? Klinické studie prokázaly kultivaci kožní tkáně a hydrataci bez podráždění pokožky. Obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny nebo vitaminy A a E. Vysoký obsah kyselin linolové a linolenové napomáhá obnovit rovnováhu lipidů pokožky – a tak udržovat přirozenou kožní bariéru. Právě tak si poradí se šupinkami, suchostí a podrážděním. Jde zkrátka o další skvělý olej, která dokáže jemně vracet pleti rovnováhu a pocit pohodlí. Pokožka po něm navíc zůstává měkká, hebká a pružná. 

Výživou nabitý amarantový olej

Semínka amarantu dávají vzniknout oleji, který je rovněž dokonalým příkladem přírodního pohlazení pleti. Rostlina, jejíž historie sahá až k Aztékům, patří mezi nejstarší známé plody naší krásné planety. Není to wonderful?

Amarant je doslova nabitý živinami – a to je důvod, proč je dobré jej nejen konzumovat, ale třeba jej používat také v kosmetice. Olej ze semínek je plný vitaminů, minerálů, mastných kyselin, flavonoidů a dalších prospěšných látek. Nechybí arginin, fenylalanin, lysin nebo třeba methionin. Za zmínku stojí i skvalen. Velké množství skvalenu, což je známý lipid, dokáže perfektně chránit pokožku.  Právě skvalen je v kosmetickém světě žádaný, protože má příjemnou texturu a nezanechává pleť mastnou. Kromě toho je složení amarantového oleje anti-arging, protože dokáže bojovat proti známkám stárnutí a předchází vzniku jemných linií vrásek. Navíc hloubkově hydratuje, aniž by příliš mastil. 

Složení podporuje zdravý jas, sjednocený tón a vzhled pleti. A protože je složení oleje také protizánětlivé, i tento amazonský poklad navrací pleti rovnováhu. Zkrátka a dobře – snadno a rychle ji zkrášluje, protože jí dopřává to nejlepší z přírody. 

Krém, který obsahuje oba oleje

organické oleje obsahuje naše novinka: Flora Majestica anti-aging krém od Alavi. Představte si recepturu, která skrývá nejen oba siláky, ale navíc oblíbený malinový olej a kyselinu hyaluronovou. Právě tento krém je omlazující must have pro denní či noční péči – oživuje, zpevňuje a zkrášluje. Díky obsaženým olejům jde o silnou anti-aging zbraň za krásnější pleť. Je skvělý nejen pro zralou pokožku, která touží po více jasu, ale méně vráskách. Je skvělý pro úplně každou pleť, zejména tu, kterou si chcete hýčkat.

Co je Alavi? Přece náš nový love brand – značka, která se pyšní jedním z nejpřísnějších certifikátů přírodní kosmetiky NaTrue. To však není tak důležité – pro nás je nejdůležitější, co se skrývá uvnitř nenápadných lahviček. Luxusní složení za skvělou cenu! Všechny přípravky jsou plné vysoce kvalitních organických ingrediencí. Tak na co čekáte? Hurá do seznámení!