Dopřejte si románek se sluncem – jedině s letními novinkami od Biosolis, které jsou nové must have!

Milujete doteky slunce, bronzové opálení a tu úžasnou letní atmosféru? Pak si zamilujete rovněž krásnou a zdravou pokožku, kterou vám vykouzlí tři zbrusu noví pomocníci od Biosolis – protože minerální filtry neškodí vám ani přírodě. A nejen to. Seznamte se – tohle jsou oni, našich srdcí letní šampioni!

Ať je léto nebo zima, pokožka by měla být vždy chráněná proti škodlivému UV záření. Na trhu existují dva typy filtrů proti slunečním paprskům – jsou to ty chemické nebo minerální. Proč fandíme právě minerálním filtrům ve sluneční kosmetice? Protože odrážejí UV záření, fungují prakticky ihned a hlavně – neškodí životnímu prostředí. Neubližujte sobě ani vzácným mořským korálům či živočichům. Jde to i jinak!

Parťák do nepohody pro sportovce

Konečně je to tady – Biosolis novinka pro nadšené sportovce. Ochrana proti UV záření při letním sportování je důležitá – ale vzhledem k fyzické námaze a následnému pocení není tak jednoduché najít vhodný přípravek. Do boje za chráněnou pokožku s vámi letos půjde parťák Sport Sun Milk 50+! Chrání před UVA i UVB paprsky a navíc je odolný proti potu. Aplikuje se snadno a nezanechává bílý film – takže můžete rovnou vyrazit. Ať už se chystáte na vodu nebo si jdete zaběhat, voděodolný šikula se postará o váš komfort i zdravou pleť – to platí pro tělo i tváře. A žádná sportovní akce vám letos nemá šanci uniknout!

Krásná tvář i v létě  – bez zanesených pórů

Chcete se opalovat, chránit pleť a užít si slunce. Znáte to – aplikujete opalovací přípravek, jenže k vašemu zhrození vám citlivá pokožka obličeje odpoví rozšířenými a ucpanými póry nebo dokonce pupínky. Právě proto je tu první pomoc – vyberte si opalovací krém, který je speciálně určen pro pokožku tváře. Jeden známe a je dokonalý – plný přírodního pečujícího složení. Přesně takový je Face Cream SPF 50+ od Biosolis. Minerální filtry v jeho složení k vám nepustí sluníčko, ale zato k vám pozvou hydratační a láskyplně pečující složky. Vysušená pokožka v létě? Ani náhodou. Díky výtažku z Aloe Vera nebo karanja oleji, známému pro své hydratační, změkující a antimikrobiální vlastnosti, bude pleť navzdory žhavým dotekům letního slunce hebká, vyživená a zdravá. Prostě krásná – políbená sluncem.

Konečně zdravě – instantní opálení z přírody

Nemáte dostatek času na opalování nebo se jen chcete dočkat bronzové pokožky hned? Máme pro vás skvělou zprávu – nebo ještě lépe přípravek. Konečně je tu zdravý a přírodní samoopalovací sprej – Self Tanning Spray, který dodá pleti krásný bronzový nádech, přičemž ji dokonce hydratuje. Exkluzivní formule umožňuje krásný a opálený přirozený vzhled pokožky, aniž by zároven do těla poslala škodlivé toxické látky, jak je tomu u konvenčních samoopalovacích prostředků. Navíc je připraven postarat se o pokožku těla i obličeje. Získejte své opálené já během chviličky – a ještě s vědomím, že pleti dopřáváte to nejlepší z přírody. O hydrataci a výživu se totiž postará třeba výtažek z aloe či mrkve nebo avokádový a slunečnicový olej. I za mraky svítí slunce – a i bez slunce můžete zářit dokonale bronzovou kůží.

TIP: Před nanášením opalovacích a samoopalovacích přípravků je dobré udělat si peeling. Ten kůži zbaví odumřelých buněk a připraví ji na nanášení přírodní sluneční nebo samoopalovací kosmetiky. Jedině tak je pokožka připravena vzít si to nejlepší z pečujícího složení.