3 důvody, proč vsadit na dokonalé rty díky BIO rtěnkám

3 důvody, proč vsadit na dokonalé rty díky BIO rtěnkám

Rtěnka – malá velká kamarádka, díky které jsou vaše rty během jediného okamžiku smyslné a dokonalé – a to ať už si přejete vypadat přirozeně nebo sáhnete po vyzývavějších odstínech. Rtěnky jsou často pro svou nositelku vášní, odkazem na její autentičnost, doplňkem, který podtrhne její bezchybný vzhled. Jednou z možností, jak se rozmazlit a udělat si radost, je kapitola sama o sobě – BIO rtěnky. Rty totiž můžete nejen obarvit, ale také hýčkat – tedy když vsadíte na tu správnou kosmetiku.

Důvod číslo jedna: Jste to, co jíte!

Přírodní BIO rtěnky tvoří organické složky, žádná chemie a toxické látky. Kde jinde dávat pozor na složení, než právě na rtech? Je totiž dokázáno, že průměrná žena sní za svůj život až dva kilogramy tohoto doplňku pro svou krásu. A to není málo, když pomyslíme na typické složení konvenčních rtěnek – olovo, parabeny, syntetická barviva a další jedy.

Pokud patříte mezi ženy, které často a rády používají rtěnku – třeba na denní bázi, pak zpozorněte. Požívání ingrediencí, které nanášíte klidně celá léta na rty, nemusí zůstat bez následků. Vhodnou alternativou mohou být právě přírodní rtěnky. Ty konkurují těm běžně používaným nejen pigmentací a výdrží, ale především složením. Čisté složení je nejen bezpečné, ale také pečující. Takže proč mít rty krásné jen nalíčené, když s pečující BIO rtěnkou mohou být vyživené a nádherné pořád?

Důvod číslo dvě: BIO neznamená nekvalitní

Možná se ptáte – a co když přírodní rtěnka nesplní má očekávání? Strach může stranou. I přírodní kosmetika je již dostupná, kvalitní a vymazlená – a splní požadavky i těch nejnáročnějších milovnic perfektního make-upu.

BIO rtěnka vás může překvapit bohatým výběrem odstínů, příjemnou vysokou pigmentací a dlouhotrvající výdrží. Není nic jednoduššího, než najít svůj odstín a vyzkoušet ''čistou'' rtěnku. Prostě a jednoduše – nač dělat v dekorativní kosmetice kompromisy, když pro sebe můžete chtít to nejlepší? I při koupi pečujících přípravků přece pečlivě hledáte a snažíte se zorientovat – a najít tak kosmetiku, která skutečně pečuje, účinkuje a není nebezpečná pro vaše tělo a okolí.

Důvod číslo tři: S láskou a péčí

Rty mohou být šik, aniž byste je vysušila. Rtěnka, která barví nebo tónuje, a současně dokonale pečuje – ta není kouzelná, ta je prostě organická. Pokud se ráda hýčkáte, pak rozhodně nesmí přírodní rtěnka ve vašem kosmetickém šuplíku nebo kabelce chybět. Pečující složení se postará o to, abyste byla k zulíbání s nalíčenými rty, stejně jako po odlíčení.

Složky, které přírodní rtěnky obsahují, jsou pravým opakem konvečního INCI rtěnek, které jsou běžně dostupné v drogeriích. Za zmínku stojí náš starý dobrý parťák jménem ricinový olej. V rtěnce pomáhá zjemnit, vyživit, chránit a regenerovat jemnou pokožku rtů. Po jeho boku za pěkné rty bojuje i sezamový olej. Ten navíc hydratuje a léčí. Potřebnou výživu dodá také vynikající olivový olej. Posledním důležitou složkou je kouzelné bambucké máslo, které milujeme pro jeho vyživující a antioxidační účinky.

Už vás naše argumenty přesvědčily? Pokud ne, vyzkoušejte třeba některou z našich rtěnek Miss W Pro. Slečna Úžasná vás díky vysoké pigmentaci a čistotě složení jistě přesvědčí sama. Varování: Za způsobení závislosti na přírodní kosmetice neručíme.

Bojujeme za nádherné rty!